Рукомет Рукомет/Извештаји

Još jedan poraz rukometaša

Izvor: RK Crvena zvezda

Rukometaši Crvene zvezde poraženi su od Vojvodine u „Šumicama“ 22:30, u okviru 6.kola plej-ofa Superlige Srbije.

Za razliku od prvog meča u Novom Sadu, ovog puta nije bilo neizvesnosti i uzbuđenja u derbiju kola.

Vojvodina je vrlo brzo stekla prednost, koju nije ispuštala do kraja utakmice. Na poluvreme su Novosađani otišli sa šest golova prednosti, 11:17.

Kontrolisali su gosti rezultat, u 40.minutu su vodili 15:21. Crvena zvezda je imala veliki broj izgubljenih lopti, a gosti su koristili svaku priliku za kontranapad i brzom igrom u tranziciji došli do ubedljivog vođstva koje su pretvorili u pobedu, 22:30. 12 od 30 golova postigli su krilni igrači Vojvodine.

Najefikasniji u redovima Crvene zvezde bili su Milosavljević i Šotić sa po 4 gola.

U narednom kolu Crvena zvezda gostuje u Nišu.

CRVENA ZVEZDA – VOJVODINA 22:30 (11:17)

Beograd, dvorana: „Šumice“. Gledalaca: 200. Sudije: Mašić i Marić. Sedmerci: Crvena zvezda 4 (3), Vojvodina 2 (0). Isključenja: Crvena zvezda 6, Vojvodina 6 minuta.

CRVENA ZVEZDA: Čolović, Šotić 4, Radisavljević, A. Babić 2, Ivanović 3, Pešić 1, LJubenović, Bugarinović 2, Milosavljević 4, Pejčinović, Rajičević, Mandić, D. Babić 2, Kljajić 1, Zejak 3, Đurković. Trener: Nenad Peruničić

VOJVODINA: Simović 1, Milašević 2, Čagalj, Perović, Stojanović 2, Nadoveza 4, Vučković 5, Ratković 2, Trifković 3, Stanković 5, Nikolić 1, Verkić, Bojanić 1, Grozdanić 7. Trener: Boris Rojević