Рукомет Рукомет/Вести

Zvezda u Subotici na startu drugog kruga plej-ofa

Izvor: zvanični sajt SD Crvena zvezda

Crvena zvezda u nastavku plej-ofa Superlige gostuje u Subotici, ekipi Spartaka. Utakmica je na programu u subotu od 19:00, u dvorani „Dudova šuma“.

Utakmicama 6.kola plej-ofa Superlige nastavlja domaći šampionat nakon uspešne reprezentativne pauze. Nadamo se i uspešnom nastavku Crvene zvezde koja gostuje ekipi Spartaka u Subotici.

Crveno-beli su u sredu saznali protivnika u polufinalu Кupa Srbije, gde će se naći i Spartak, a ovog vikenda nastavljaju sa obavezama u domaćem šampionatu. Protivnik je Spartak, koji nakon ubedljivog poraza u „Šumicama“ zabeležio tri pobede u naredne četiri utakmice.

Sa tri pobede u plej-ofu Subotičani su stigli na tabeli Dinamo iz Pančeva. U prvom delu šampionata Spartak je slavio u na svom terenu protiv Zvezde, dok su crveno-beli u prvom kolu plej-ofa ubedljivo pobedili u „Šumicama“.