Zvezda slavila za majstoricu. Svi u Šabac!!!

Vaterpolisti Crvene zvezde su danas savladali ekipu Šapca i tako izborili majstoricu u finalu plej ofa. Crveno-beli su u ovom susretu bili bolji i slavili sa 7:5.

Zvezda je sve držala u svojim rukama do poslednje četvrtine. Igrali su naši momci mnogo bolje i vodili su sa 5:2. Ali onda kreće pad koncentracije u igri, sličan onime u Šapcu kada su crveno-beli u drugom poluvremenu odigrali katastrofalno loše, i Šabac je uspeo da uđe u egal završnicu.

Ipak, naši vaterpolisti su, podržani odličnim navijanjem sa tribina, uspeli da do kraja odigraju skoncentrisanije nego li u prvoj utakmici i da zasluženo slave rezultatom 7:5.

Treći, odlučujući, susret  između ova dva protivnika odigraće se u sredu 5. juna. Pozivamo sve Zvezdine navijače da dođu i podrže naše vaterpoliste u borbi za titulu prvaka Srbije.