Ватерполо Ватерполо/Извештаји СДЦЗ

Звезда славила за мајсторицу. Сви у Шабац!!!

Ватерполисти Црвене звезде су данас савладали екипу Шапца и тако изборили мајсторицу у финалу плеј офа. Црвено-бели су у овом сусрету били бољи и славили са 7:5.

Звезда је све држала у својим рукама до последње четвртине. Играли су наши момци много боље и водили су са 5:2. Али онда креће пад концентрације у игри, сличан ониме у Шапцу када су црвено-бели у другом полувремену одиграли катастрофално лоше, и Шабац је успео да уђе у егал завршницу.

Ипак, наши ватерполисти су, подржани одличним навијањем са трибина, успели да до краја одиграју сконцентрисаније него ли у првој утакмици и да заслужено славе резултатом 7:5.

Трећи, одлучујући, сусрет  између ова два противника одиграће се у среду 5. јуна. Позивамо све Звездине навијаче да дођу и подрже наше ватерполисте у борби за титулу првака Србије.