Hokej Hokej/Izveštaji

Desetkovana Zvezda pala u poslednjoj trećini

Hokejaši Crvene zvezde nisu uspeli da naprave iznenađenje u Kranju.

Iako su imali dobar rezultat (1:1) sve do 49. minuta, naši oklopnici su poklekli i doživeli poraz od 3:1.

U prvoj i drugoj trećini viđen je po jedan gol na obe strane. Triglav je poveo preko Jaše Jenka u 9. minuti, a Matija Dinić je u 29. minuti iz penala doneo crveno-belima izjednačenje.
Stjali su crveno-beli dobro na ledu, iako desekovane neigranjem Lazara Leštarića, Andrije Španjevića i većine ruskih igrača (izuzev Čekmareva). Iskreno, malo je falilo da naši okolopnici naprave iznenađenje, ali jednostavno nisu imali dovoljno snage i koncentracije i pored velike želje koju su iskazali.
Domaćini su to iskoristili i golovima Anže Podrekara i Sebastjana Grošelja došli do pobede od 3:1.

Sledeći meč je na programu u subotu, u Beogradu (Ledena hala Pionir), najverovatnije sa početkom od 17 časova i 15 minuta, ali ćemo vas blagovremeno obavestiti ako bude nekih promena.

Ovim putem koristimo priliku da vas pozovemo da dođete u subotu u što većem broju i podržite naše hokejaše u nastojanju da osvoje titulu regionalnog prvaka u hokeju na ledu.