Хокеј Хокеј/Извештаји

Десеткована Звезда пала у последњој трећини

Хокејаши Црвене звезде нису успели да направе изненађење у Крању.

Иако су имали добар резултат (1:1) све до 49. минута, наши оклопници су поклекли и доживели пораз од 3:1.

У првој и другој трећини виђен је по један гол на обе стране. Триглав је повео преко Јаше Јенка у 9. минути, а Матија Динић је у 29. минути из пенала донео црвено-белима изједначење.
Стјали су црвено-бели добро на леду, иако десековане неиграњем Лазара Лештарића, Андрије Шпањевића и већине руских играча (изузев Чекмарева). Искрено, мало је фалило да наши околопници направе изненађење, али једноставно нису имали довољно снаге и концентрације и поред велике жеље коју су исказали.
Домаћини су то искористили и головима Анже Подрекара и Себастјана Грошеља дошли до победе од 3:1.

Следећи меч је на програму у суботу, у Београду (Ледена хала Пионир), највероватније са почетком од 17 часова и 15 минута, али ћемо вас благовремено обавестити ако буде неких промена.

Овим путем користимо прилику да вас позовемо да дођете у суботу у што већем броју и подржите наше хокејаше у настојању да освоје титулу регионалног првака у хокеју на леду.