Košarka Košarka/Ženska košarka

Fantastičan početak sezone za crveno-bele

Izvor: Zvanični sajt SD Crvena zvezda

Početak sezone počeo je ubedljivom pobedom Crvene zvezde u Boru. Crveno-bele su trijumfovale protiv domaćina sa 32:94!

Naše devojke su sjajno počele utakmicu. Igrale su odlično u odbrani, posebno u drugoj četvrtini kada su rivalu dozvolile samo dva poena. U drugom poluvremenu su crveno-bele rutinskom igrom pirvele meč kraju i završile sa neverovatnih +62.

U našem timu su se istakle Snežana Bogićević i Milica Bojović sa po 15, Katarina Zec sa 14. Dabl-dabl učinak zabeležila je Mina Đorđević sa 10 poena i 10 skokova.

U narednom kolu košarkašice Crvene zvezde će biti domaćin ekipi Vrbasa.

Bor – Crvena zvezda 32:94 (8:26, 2:23, 10:22, 12:23)
Bor – Dvorana: USC Bor. Gledalaca: 1.500. Sudije: Đurić, Živković.
BOR: Stamenković 2, Perić 3, Bekan, Golubović 6, Tučić 1, Piljević 3, Stanujkić, Milićević 1, Živić 1, Sulejman 3, Krstić 4, Čočić.
CRVENA ZVEZDA: Zec 14, Bogićević 15, A. Katanić 2 (5as), Đokić 9, Tešić 6, Bojović 15, Zukanović 4, Naumčev 11 (6sk), I. Katanić 6, Čubra, Lukić 2, Đorđević 10 (10sk).