Рукомет Рукомет/Извештаји

Poraz rukometaša od Metaloplastike

Autor: CZBG

Rukometaši Zvezde poraženi su na domaćem terenu u utakmici 6. kola Super lige od prvoplasirani Metaloplastike rezultatom 24-27. Bila je to vrlo sigurna utakmica Šapčana u kojoj naši momci osim početnog vodstva od 1:0, nisu do kraja utakmice uspeli da okrenu rezultat u svoju koristi, dok su Šapčani održavali vodstvo od 2 do 4 gola razlike, do najvećih minus 6 (20:26) za našu ekipu u 50 minutu utakmice. Treba napomenuti i da je naša ekipa bila oslabljena za neigranje najbolje igrača Vojislava Brajovića, što se itekako odrazilo na igru Peruničićevih igrača. Najbolji pojedinac u redovima Zvezde bio je mladi Mladen Šotić sa 7 golova, a pratili su ga Uroš Vuković sa 5 (3 sa sedmerca), te Darko Todorović sa 4 gola.  U redovima Metaloplastike istakao se dvojac Grujičić – Obradović sa po 7 postignutih golova.

Ovim porazom je naša ekipa pala na 4. mesto na tabeli sa 7 osvojenih bodova, 3 boda manje od prvoplasirane Metaloplastike. U sledećem kolu rukometaši Zvezde dočekuje Železničar iz Niša.

Додајте коментар

Кликните да бисте објавили коментар

Скочи на траку са алаткама