Форум

Добродошлица на фор...
 
Notifications
Clear all

[Закачено] Добродошлица на форум

170 Уписи
47 Корисници
347 Likes
20 K Прегледи
bari1991
(@bari1991)
Уписи: 5704
Стара школа
 
Posted by: @pami

Pozdrav svima. Dugo godina sam boravio na RSB. Doživeo sam mnogo toga i lepe i ružne trenutke. Sa administracijom sam imao nesporazume kao i sa forumašima. Imao sam situacije gde su mi stizale takve pretnje od raznih huligana koji su pisali da će mi polomiti sve kosti i zapaliti stan i da će me naći preko IP adrese.

Nakon gašenja RSB sam rešio da se odstranim od foruma. Pre par dana sam se bio uželeo pisanja na forumu i rešio sam da se registrujem na MCZ. To što sam doživeo tamo nigde nisam doživeo u životu. Prvo i osnovno, od prvog dana sam trpeo uvrede i provokacije od forumaša. To je još ništa. Ali to što sam tek doživeo sa njihovom administracijom nigde nisam doživeo. Ne znam zbog čega su mi to radili ali imam svoje sumnje.

 

Nisam bio na forumu ni 24 sata kad mi stiže poruka od administratora Meda koji je pokazao da je jako loš čovek. Pretio mi je banom ako mu ne dam broj telefona ili adresu ili društvene mreže itd. Baš je bio navalio i rekao mi je da će me banovati ako mu to ne dam. Ja sam mu objasnio da sam imao neprilike i pretnje na RSB ali nije ispao čovek da me sasluša i ispoštuje, pod izgovorom da su ranije imali probleme sa novim članovima. Još sam mu objasnio da na fejsu imam slike sa sinom i da to neću da mu dam jer ne znam sa kim je povezan.  Meni je teško poverovati da je legitimisao sve ljude koji su došli sa RSB nego mislim je samo mene. Osećaj za filing me nikad ne vara i osećaj mi govori da je on u kombinaciji sa ljudima koji su mi pretili i da mi je zato na silu tražio identitet. Onda su mi sinoć nakon 48 sata na forumu stavili trajni ban jer nisam želeo da se legitimišem. Taj Meda treba da se postidi kao i sve njegove kolege i on ne zna šta je zapravo ta osoba pretrpela u životu da tako preti i da se bahati nad tudjim čovekom.

 

Dakle, imam jako loše iskustvo sa forumima i nadam se da će ovde biti treća sreća i da ću ovde dočekati neka lepša vremena. Ako vas ima sa RSB onda se znamo od ranije. Živi bili i pozdrav svima.

Na RSB-u se nismo slagali ni u cemu, sto je potpuno legitimno sve dok postovi ne prelaze granicu kulture i postovanja drugog forumasa. Razlicito misljenje je odlicno i za diskusiju.

U tvom postu se pojavila prva stvar oko koje se slazemo. MCZ jeste forum spletkarenja, negative i klosarenja najgore vrste. Treba Medi hvala da kazes sto te sklonio odatle. 

Ovo je jedini forum gde nema brisanja postova, opomena, dnevnih i nedeljnih banova. Admin je zaveo strahovladu kao Josif Visarionovic Dzugasvili krajem tridesetih godina prosloga veka. Trajni ban, obrise ti sve postove i kao da te nikada nije ni bilo ovde. 

Dobrodosao. 

 
Написано : 24. јануар 2022. 21:56
ПАМИ reacted
(@pami)
Уписи: 77
Делија
 

Hvala vam na lepoj dobrodošlici. Samo mi je žao jer sam zagotivio dva forumaša sa kojima sam se odlično slagao a to su деееккки i Imax. Jesu li oni aktivni ovde na forumu? Osim Red Harta na RSB tako kvalitetne ljude nisam upoznao na forumima. 

 
Написано : 24. јануар 2022. 22:11
мики
(@miki)
Уписи: 1506
Звезда ми је све
 

Добро дошао. Лепо је видети да нас је сваки дан све више. Када се само сетим како је Дача све започео и да нас је било свега 5-6 на форуму, ово сада изгледа све боље и боље.

 
Написано : 26. јануар 2022. 21:23
ЦЗБГ reacted
(@guesswho3)
Уписи: 1
Делија почетник
 

Pozdrav svima, napokon da ispunim obećanje Administratoru. Nadam se da će biti vremena za kvalitetno druženje. 

 
Написано : 26. јануар 2022. 23:46
ЦЗБГ reacted
ЦЗБГ
(@czbg)
Уписи: 7148
Стара школа Admin
Започео тему
 

@guesswho3 Хвала, хвала, брате. И ја се надам квалитетном дружењу. Добро дошао 🙂

Добро знај да увек ту сам ја...

 
Написано : 26. јануар 2022. 23:48
GuessWho3 reacted
(@splinter)
Уписи: 1176
Звезда ми је све
 

Добар дан браћо, ево и мене сезонца са кошарке овде на форуму. Не верујем да ћу баш много писати сем на кошаркашким темама и на биртији. На РСБ-у нисам био активан са писањем, али обећавам да ћу се овде бар малко поправити. ЗВЕЗДА је ЖИВОТ !

 
Написано : 1. фебруар 2022. 11:32
Stole92, Beni, ganac and 3 people reacted
ЦЗБГ
(@czbg)
Уписи: 7148
Стара школа Admin
Започео тему
 

@splinter поздрав брате и добро дошао 🙂

Добро знај да увек ту сам ја...

 
Написано : 1. фебруар 2022. 11:33
Splinter and ganac reacted
 Beni
(@beni)
Уписи: 295
Циганштура
 

После много година сам убацио неки сајт на фаворите а ту част има ово место 🙂

 
Написано : 5. фебруар 2022. 01:57
bari1991, ganac, ЦЗБГ and 1 people reacted
ЦЗБГ
(@czbg)
Уписи: 7148
Стара школа Admin
Започео тему
 

@beni хвала брате. Драго ми је да имамо посебно место код тебе 🙂

Добро знај да увек ту сам ја...

 
Написано : 5. фебруар 2022. 06:48
Beni reacted
(@Anonymous 28501)
Уписи: 651
Циганштура
 

Ja bi poželeo isto dobrodošlicu novim forumašima i neka pišu češće kad su neke i manje bitne utakmice, biće kvalitet foruma daleko onda veći

 
Написано : 21. фебруар 2022. 01:53
ganac, skeva and ЦЗБГ reacted
(@mazibuko)
Уписи: 248
Делија
 

Pozdrav braćo Cigani, Delije, Zvezdaši. U potrazi za mestom gde može da se informiše i prodiskutuje o dešavanjima vezanim za sekcije našeg sportskog društva, reših da se nastavnim na ovom forumu.

 

Obitavao sam na RSBu, nisam bio nešto preterano aktivan, a i onda kada sam bio, uglavnom su mi se prebrojavala krvna zrnca, u smislu da li sam drug član ili ne, idem li na tekme ili ne idem i slično... To me je negde najviše iritiralo, kada se argumentovano diskutuje, pa ti neko drugi, u nedostatku argumenata, traži člansku na uvid i dokaz o prisustvu na utakmici.

Nadam se kvalitetnim diskusijama i dobrom druženju... 

 

 

 

 

 
Написано : 22. фебруар 2022. 21:59
Sensee, ganac, Stole92 and 2 people reacted
ЦЗБГ
(@czbg)
Уписи: 7148
Стара школа Admin
Започео тему
 

@mazibuko Брате, добро дошао. Верујем да ћеш уживати на нашем форуму 🙂

Добро знај да увек ту сам ја...

 
Написано : 22. фебруар 2022. 22:01
ganac reacted
LuxVozdovac
(@luxvozdovac)
Уписи: 4
Делија почетник
 

Pozzz svima, da se sa tvitera malo prebacim ovde

 
Написано : 22. фебруар 2022. 23:29
ganac, bari1991 and ЦЗБГ reacted
ЦЗБГ
(@czbg)
Уписи: 7148
Стара школа Admin
Започео тему
 

@luxvozdovac Поздрав Лух и добро дошао 🙂 Само скини тог Охија. Чуо сам да кога ти "благословиш" тај не може ни погодити ни меча добити 🤣 

Добро знај да увек ту сам ја...

 
Написано : 22. фебруар 2022. 23:32
Sensee, Stole92, LuxVozdovac and 1 people reacted
bari1991
(@bari1991)
Уписи: 5704
Стара школа
 
Posted by: @luxvozdovac

Pozzz svima, da se sa tvitera malo prebacim ovde

Dobrodoslica jednom od pozitivnih i cool forumasa sa onog foruma terzinih svedoka. 

Nadam se da ces ovde nastaviti da pises kvalitetno i realno, kao sto si tamo pisao. 

 
Написано : 23. фебруар 2022. 00:00
LuxVozdovac reacted
Page 9 / 12

Остави одговор

Author Name

Author Email

Title *

Maximum allowed file size is 10MB

Preview 0 Revisions Saved
Скочи на траку са алаткама