Форум

Добродошлица на фор...
 
Notifications
Clear all

[Закачено] Добродошлица на форум

170 Уписи
47 Корисници
347 Likes
20 K Прегледи
ganac
(@ganac)
Уписи: 2374
Звезда ми је све
 

Pozdrav za nove forumaše (na našem forumu), želim im uspešno i dugo piskaranje. Ovde svakako neće vam niko prebrojavati 

krvna zrnca niti vam ogrančavati slobodu.

Volim da kad uđem na forum vidim nova lica, novi post.

 
Написано : 23. фебруар 2022. 12:56
ЦЗБГ reacted
 Beni
(@beni)
Уписи: 295
Циганштура
 

Сад видех @Mazibuko пост па да му упутим добродошлицу као и свим новопридошлим члановима и успут пошто је поменуо да воли да се информише о секцијама нашег СД-а да се спусти он и сви остали испод фудбала, кошарке и хокеја које се овде највише прате и обрате пажњу да постоје рукомет, ватерполо, одбојка пре свега а и џудо, атлетика, шах и која год секција их занима. Понизно делује да се на одбојкашкој или рукометној теми сам са собом дописујем 2 месеца.

 
Написано : 24. фебруар 2022. 00:57
LuxVozdovac, bari1991, ganac and 1 people reacted
LuxVozdovac
(@luxvozdovac)
Уписи: 4
Делија почетник
 
Posted by: @bari1991
Posted by: @luxvozdovac

Pozzz svima, da se sa tvitera malo prebacim ovde

Dobrodoslica jednom od pozitivnih i cool forumasa sa onog foruma terzinih svedoka. 

Nadam se da ces ovde nastaviti da pises kvalitetno i realno, kao sto si tamo pisao. 

Hvala puno, trudicu se.. MCZ sam napustio iz poznatih razloga, RSB se ugasio.. Nazalost ovo je jedini forum gde mogu da razmenim misljenja sa drugarima sa tribine...

 
Написано : 24. фебруар 2022. 13:25
ЦЗБГ, ganac and bari1991 reacted
ЦЗБГ
(@czbg)
Уписи: 7148
Стара школа Admin
Започео тему
 

Још једном да позовем новорегистроване форумаше да нам се придруже у писању. Уједно, добро дошли на форум 🙂

Добро знај да увек ту сам ја...

 
Написано : 2. март 2022. 21:41
ganac and Beni reacted
(@extream)
Уписи: 9
Делија почетник
 

Pozdrav za crveno belu braću. Već neko vreme čitam forum, pa je red da se i uključim pomalo u pisanje... Neka nam sledeća sezona bude uspešna kao i prethodne... 🙂

 
Написано : 14. јул 2022. 09:32
ganac, ЦЗБГ and Splinter reacted
ЦЗБГ
(@czbg)
Уписи: 7148
Стара школа Admin
Започео тему
 

@extream добро дошао, брате.

Добро знај да увек ту сам ја...

 
Написано : 14. јул 2022. 10:10
ganac and Extream reacted
(@Anonymous 32095)
Уписи: 1985
Звезда ми је све
 

Ево да као нови члан започнем баш одавде.

Некако има логике.

Пратим ваш форум неко вријеме и искрено ме зачудило да нисте покупили барем 50% “избеглица” са РСБ-а.

Мање више сте визуелно слични са њима али кад се мало дубље загребе види се да и даље кубурите са неким ситнијим техничким недостацима а и у жељи да не будете класична копија њиховог форума изабрали сте по мени нека компликованија решења.

Прије свега ту мислим на “jump to page” опцију.Мислим да би по аутоматизму то морало бити отварање теме од задњег поста док на овом форуму то почиње са првом страном.Дакле сваки пут вас чекају 2-3 додатна поступка да дођете до најскоријег поста.Што више посећујете форум утолико вам све то теже пада и нервира вас.

Даље,регистрација.Ја сам навикао да активционе линкове тражим у спам секцији за сваки случај.Са правом у овом случају јер га у инбоксу није било.Дакле,питање колико је само њих одустало од регистрације јер га нису нашли тамо где су га очекивали...

Немате видљив “прозорчић” за тако нешто (регистровање на форум).Морате да кликнете на мени форума и тамо га тражите.Опет непотребна компликација.

Не раздвјате теме по сезонама.Дакле све ђутуре од  оснивања сајта.

Моје предлоге не схватајте као напад на ваш форум већ као добронамерне сугестије.

Свако добро и предлог свима који читају форум да се региструју и пишу.

 

 
Написано : 20. јул 2022. 17:34
bari1991 and ganac reacted
ЦЗБГ
(@czbg)
Уписи: 7148
Стара школа Admin
Започео тему
 

@_rygel-xvi_ добро дошао на форум. Чим седнем за комп објаснићу неке ствари и одговорити. Хвала пуно на сугестијама.

Добро знај да увек ту сам ја...

 
Написано : 20. јул 2022. 18:21
ЦЗБГ
(@czbg)
Уписи: 7148
Стара школа Admin
Започео тему
 
Posted by: @_rygel-xvi_

Пратим ваш форум неко вријеме и искрено ме зачудило да нисте покупили барем 50% “избеглица” са РСБ-а.

Искрено, то нам и није био циљ. Ко је хтео да дође, дошао је (пре или касније). Једино ми жао што пар форумаша, које сам од тамо знао, није дошао код нас, али Боже мој.

Posted by: @_rygel-xvi_

Мање више сте визуелно слични са њима али кад се мало дубље загребе види се да и даље кубурите са неким ситнијим техничким недостацима а и у жељи да не будете класична копија њиховог форума изабрали сте по мени нека компликованија решења.

Види, та компликованија решења су проблем тога што сам форум "покупио" са оних ворд прес додатака, тако да за нека опције треба платити да се инсталирају, а пошто углавном скоро све држим сам (уз малу помоћ нких пријатеља) тешко ми је да све то испратим тј. да уложим новце као што је РСБ уложио.

Posted by: @_rygel-xvi_

Прије свега ту мислим на “jump to page” опцију.Мислим да би по аутоматизму то морало бити отварање теме од задњег поста док на овом форуму то почиње са првом страном.Дакле сваки пут вас чекају 2-3 додатна поступка да дођете до најскоријег поста.Што више посећујете форум утолико вам све то теже пада и нервира вас.

Мислим да ће ти то нестати (тај проблем) јер су га још неки имали и некако им се аутоматски регулисало све, па када кликнеш на неку тему одмах те води до последњег непрочитаног уписа.

Posted by: @_rygel-xvi_

Даље,регистрација.Ја сам навикао да активционе линкове тражим у спам секцији за сваки случај.Са правом у овом случају јер га у инбоксу није било.Дакле,питање колико је само њих одустало од регистрације јер га нису нашли тамо где су га очекивали...

Немате видљив “прозорчић” за тако нешто (регистровање на форум).Морате да кликнете на мени форума и тамо га тражите.Опет непотребна компликација.

Па ја не знам како да мејл стиже у инбокс. Свакоме је стизало у спам. Друго, приликом регистрације има јасно назначено да се означи онај квадратић да би мејл стигао. Такође, овај смо пдф оставили отворен за госте како би могли да поставе питање ако им нешто није јасно, а такође сви који не активирају налог добијају мејл са упутама како да то ураде.
Жао ми је да је то тако, али опције овог форума ми не дозвољавају да ствари буду другачије везано за то.

Posted by: @_rygel-xvi_

Не раздвјате теме по сезонама.Дакле све ђутуре од  оснивања сајта.

Ово не контам? Раздвојено је само у архиви. Ако нисам добро разумео, исправи ме 🙂

Posted by: @_rygel-xvi_

Моје предлоге не схватајте као напад на ваш форум већ као добронамерне сугестије.

Ма наравно да нико не схвата погрешно. Сваки предлог је добродошао.

Добро знај да увек ту сам ја...

 
Написано : 20. јул 2022. 22:05
(@Anonymous 32095)
Уписи: 1985
Звезда ми је све
 

@czbg 

“Ово не контам? Раздвојено је само у архиви. Ако нисам добро разумео, исправи ме 🙂 “

Прије свега се односи на тему Трансфери на кошаркашкој секцији.Када се по аутоматизму уђе у ту тему на страну број 1 прво што нас дочека је онај фамозни прелазни рок са Кино Коломом.Тачно да се најежи човек...Мислим да би сваки прелазни рок требао да буде тема за себе а претходни да се шаље у архиву.

Иначе са регистрацијом се проблем са прва/задња страна донекле сам решио.Дакле аутоматски почиње од прве стране али исто тако аутоматски након 2,3 секунде га сам пребацује на задњу страну и најновије постове.Док као госту то није било могуће и нажалост мора да се скролује на дно изборника стране.

Разумем потешкоће само ето набрајам на чему би могло да се поради како би се форум максимално популаризовао..За почетак да се ако је могуће реше неки од тих проблема.Наравно када се стекну технички и материјални ресурси за тако нешто.

 
Написано : 20. јул 2022. 22:47
ganac and ЦЗБГ reacted
ЦЗБГ
(@czbg)
Уписи: 7148
Стара школа Admin
Започео тему
 
Posted by: @_rygel-xvi_

Прије свега се односи на тему Трансфери на кошаркашкој секцији.Када се по аутоматизму уђе у ту тему на страну број 1 прво што нас дочека је онај фамозни прелазни рок са Кино Коломом.Тачно да се најежи човек...Мислим да би сваки прелазни рок требао да буде тема за себе а претходни да се шаље у архиву.

Па, ако будемо писали у оволиком броју и ако се форум још омасови, онда можемо да постављамо засебне теме о трансферима (по сезонама). Нисам против. Нека за сада остане овако па ћемо следеће сезоне одлучити шта и како.

Posted by: @_rygel-xvi_

Иначе са регистрацијом се проблем са прва/задња страна донекле сам решио.Дакле аутоматски почиње од прве стране али исто тако аутоматски након 2,3 секунде га сам пребацује на задњу страну и најновије постове.Док као госту то није било могуће и нажалост мора да се скролује на дно изборника стране.

Да, гостима то није одмах пребацивало, само регистрованим члановима који се улогују.

Добро знај да увек ту сам ја...

 
Написано : 20. јул 2022. 22:53
ganac reacted
(@nitro)
Уписи: 5
Делија почетник
 

Pozdrav svima. Samo da "podignem ruku" za prijavu i da obećam da ću se potruditi da dam svoj doprinos konstruktivnim diskusijama. Dugo mi nešto trebalo da pronađem neko virtuelno mjesto gdje se okuplja zvezdaška javnost. Nadam se da je ovo to i da ćemo se dugo družiti.

This post was modified пре 2 године by Nitro
 
Написано : 2. август 2022. 09:16
ЦЗБГ, Sensee, bari1991 and 2 people reacted
ЦЗБГ
(@czbg)
Уписи: 7148
Стара школа Admin
Започео тему
 

@nitro добро дошао брате!

Добро знај да увек ту сам ја...

 
Написано : 2. август 2022. 10:41
Sensee reacted
 Boki
(@boki)
Уписи: 179
Делија
 

Pozdrav svima. Vidim da je fina ekipica na ovom forumu, pa rekoh da vam se i ja priključim. Potrudiću se da pišem i doprinesem dobrim razmjenama mišljenja.

 
Написано : 5. август 2022. 18:41
ЦЗБГ, Sensee and ЦЗБГ reacted
ЦЗБГ
(@czbg)
Уписи: 7148
Стара школа Admin
Започео тему
 

@boki добро дошао брате!

Добро знај да увек ту сам ја...

 
Написано : 5. август 2022. 18:56
Sensee and Boki reacted
Page 10 / 12

Остави одговор

Author Name

Author Email

Title *

Maximum allowed file size is 10MB

Preview 0 Revisions Saved
Скочи на траку са алаткама