Форум

Како шта функциониш...

Notifications
Clear all

Како шта функционише на форуму

Page 1 / 3
czbg
 czbg
(@czbg)
Циганин до коске Admin

Форум који смо поставили на наш портал је добар, али очито има неких мана. Једну коју сам приметио јесте да људима не долази активациони линк, а на овом форуму не видим опцију да ја, као админ, могу активирати налог.

Могуће да је за то потребан плаг ин, тако да ћу пробати да то решим ако је могуће.

Друга ствар је постављање видеа и фотки. Управо сам купио плаг ин, па би нам наш провајдер требао до вечерас то средити.

Такође, приметили сте да нема приватних порука. Искрено, и за то треба плаг ин,

али је доста скуп ако траје само годину дана. Ако траје дуже, тј ако може да траје без лиценце, вероватно ћемо га купити.

За сада сте видели да постоји нека врста Андроид апликације, али ако не буде компликовано и скупо, могуће је да ћемо пробати да имамо апликацију на гугл стору.

За крај, ако неко случајно буде имао на срцу да на било који начин финансијски помогне рад овог портала како би био бољи и квалитетнији, слободно се јавите овде или на czbg@czbg.net

Добро знај да увек ту сам ја...

Topic starter Posted : 26/12/2020 6:11 pm
czbg
 czbg
(@czbg)
Циганин до коске Admin

Видеи раде!!!

ReplyQuote
Topic starter Posted : 26/12/2020 6:33 pm
czbg
 czbg
(@czbg)
Циганин до коске Admin

Једно питање. Да ли желите да за сваку утакмицу фк и кк отварамо посебне теме или да наставимо коментарисати као до сада на темама нпр. Евролига и сл. ?

ReplyQuote
Topic starter Posted : 29/12/2020 8:12 am
TommyCZBG
(@tommyczbg)
Звезда му је све

@czbg Било би лепо да заживе теме за сваку утакмицу посебно. И да ли мислите да у оквиру теме СДЦЗ треба отворити тему за КМФ ЦЗ?

Нек живи Звезда!!!

ReplyQuote
Posted : 29/12/2020 11:54 am
czbg liked
czbg
 czbg
(@czbg)
Циганин до коске Admin

Ок. Отворићу онда тему за утакмицу против Пао-а. Не знам да ли имаш могућност, али пошто ја слабо пратим футсал, отвори ти тему на том делу форума.

ReplyQuote
Topic starter Posted : 29/12/2020 12:10 pm
мики
(@miki)
Добро знај да увек ту сам ја

Боље је ово са посебним темама за утакмице. Свака част и само напред.

ReplyQuote
Posted : 29/12/2020 9:25 pm
czbg
 czbg
(@czbg)
Циганин до коске Admin

Пошто је форум доста лепо заживео (овом приликом добродошлица свим новим члановима) пар измена сам направио (кошаркашки део форума). Наиме, пошто ћемо за Евролигу отварати посебне теме, све постове из топика "Евролига 2020" сам пребацио у посебне теме утакмица које су одигране, тако да су вам сви уписи остали.

Што се тиче АБА лиге, за сада не бих да отварамо посебне теме јер ми глупо да посебно коментаришемо утакмице са Задром и осталом "буранијом", па нека се за сада све коментарише на постојећој теми.

Ако неко има неки други предлог, или захтев, изволите 🙂

ReplyQuote
Topic starter Posted : 31/12/2020 6:11 am
TommyCZBG liked
czbg
 czbg
(@czbg)
Циганин до коске Admin

Да ли по вама има потребе да се поред тема за утакмице (нпр. кошарка, Евролига) држи и отворена тема за нпр. "Звезда у Евролиги 2020/21"? Или су доста само теме за утакмице?

ReplyQuote
Topic starter Posted : 11/01/2021 2:55 pm
мики
(@miki)
Добро знај да увек ту сам ја

И тема за утакмицу и глобална тема за Звезду у ЕЛ. То је моје мишљење.

ReplyQuote
Posted : 12/01/2021 5:17 pm
TommyCZBG
(@tommyczbg)
Звезда му је све

За сада нас нема овде превише, можда би могло само да се у оквиру теме ЕЛ 20/21 уради најава ја следећу утакмицу и онда ту да се пише. Мислим да је ово превелико расипање постова јер нема толико редовно активних чланова. Мало је теже за праћење.

Нек живи Звезда!!!

ReplyQuote
Posted : 13/01/2021 12:46 pm
czbg liked
Page 1 / 3
Скочи на траку са алаткама