Форум

Добродошлица на фор...
 
Notifications
Clear all

[Закачено] Добродошлица на форум

170 Уписи
47 Корисници
347 Likes
20.2 K Прегледи
uskee1512
(@uskee1512)
Уписи: 77
Делија
 

Махом се овде сви знају од раније па ће бити све исто, само њега нема 🙂

Ал шта да се ради, ја не мењам никад нигде ник јер то сам ја свуда исти, сем што ме на МЦЗ бановали још у старту па ме тамо нема и неће ме бити!

ЦЗБГ ће достићи врло брзо славу, тако да админи, спремајте се за боље сервер...

Звезда изнад свих!!!

 
Написано : 21. децембар 2021. 17:45
bari1991 and ЦЗБГ reacted
ЦЗБГ
(@czbg)
Уписи: 7161
Стара школа Admin
Започео тему
 

@uskee1512 Ма ја сам ник променио када смо ујединили портал и форум на истој адреси. Рекох да буде мало озбиљније 🙂
Искрено, ја бих волео да полако растемо и да се стварно изнедри квалитет форумаша који сигурно могу да допринесу да овај форум и портал засјају у правом сјају.

Још једном, хвала свима који сте са нама. Пишите, уживајте...

пс. за сервер неће бити проблема. Има колегу који ми све то одржава. Него ми мали криво што је прављење оне андроид апликације прескупо, па не могу то да приуштим. Ако неко буде знао неке једноставније начине да се то одради за гугл плеј, био бих захвалан на савету.

Добро знај да увек ту сам ја...

 
Написано : 21. децембар 2021. 17:54
uskee1512, ganac and bari1991 reacted
(@skeva)
Уписи: 273
Циганштура
 
Posted by: @uskee1512

Махом се овде сви знају од раније па ће бити све исто, само њега нема 🙂

Ал шта да се ради, ја не мењам никад нигде ник јер то сам ја свуда исти, сем што ме на МЦЗ бановали још у старту па ме тамо нема и неће ме бити!

ЦЗБГ ће достићи врло брзо славу, тако да админи, спремајте се за боље сервер...

Звезда изнад свих!!!

Ti si bio na RSBu? Cini mi se da te se sjecam. 😀

 
Написано : 21. децембар 2021. 20:46
uskee1512 reacted
(@rudyvgd)
Уписи: 42
Делија почетник
 

Хвала на добро-дошлици цигани. Поздрав за све. Руди

 
Написано : 21. децембар 2021. 23:32
Ultras Šivša, Stole92, ganac and 2 people reacted
uskee1512
(@uskee1512)
Уписи: 77
Делија
 

@czbg па сачекај да се мало одомаћимо сви па онда да кренемо у акцију скупљања лове за ту апликацију

@skeva само сам на РСБу и писао. Искрено, нешто ни немам претерано слободног времена за више од једног форума али сам испоштовао прављење овог и постао члан од првог дана. Сад што нисам активан био...јбг, навике су чудо

 
Написано : 22. децембар 2021. 10:45
bari1991, ganac and ЦЗБГ reacted
(@mohikanac-dzek)
Уписи: 81
Делија
 

Pozdrav braco cigani... 🍺 

 
Написано : 23. децембар 2021. 17:50
Ultras Šivša, bari1991, ganac and 2 people reacted
ЦЗБГ
(@czbg)
Уписи: 7161
Стара школа Admin
Започео тему
 

@mohikanac-dzek Поздрав брате и добро дошао!

Добро знај да увек ту сам ја...

 
Написано : 23. децембар 2021. 18:02
ganac reacted
(@mohikanac-dzek)
Уписи: 81
Делија
 

Ajde ovako...

Pre svega hvala na dobrodoslici od strane administracije foruma...

Odmah da kazem jedini forum gde sam pisao do sada je bio RSB gde sam bio preko deceniju i gde sam po broju upisa bio u nekih da kazem prvih cetrdesatak clanova...

Sto bi se reklo narodnim recnikom vidjeniji clan ali posto nikada sebe nisam gledao u nekom superlativu smatrao sam jedino da sam sa tim stazom, brojem upisa i kontaktom sa raznoraznim dobrim ljudima i velikim zvezdasima stekao dobar broj prijatelja na koje sam mogao da racunam ako mi je trebala neka informacija ili neka pomoc... Naravno uvek sam se trudio da i ja odgovorim istom merom ako sam u mogucnosti jer sto se kaze dobro se dobrim uvek vrati...

Iz svega toga izrodila se i neka vrsta obostranog poverenja pa sam eto mozda bio privilegovan da sam neke informacije vezane za klub imao dosta ranije nego sto su se objavljivale za siri auditorijum ili pre nego sto su stizale do novinskih portala...

E sada desilo sto se desilo da ne ponavljamo na ovom mestu pricu oko svega toga mada sam eto mozda i malo bolje upoznat od da kazem forumasa koji su manje vremena provodili na popularno nazvanoj virtuelnoj marakani...

Vidim da na spisku clanova ovog foruma ima i meni prepoznatljvih ljudi i oni verovatno znaju da tamo i nisam bas nesto ulazio u rasprave sa strukturom koja je i doprinela gasenju foruma, ne zato sto sam delio stavove istih po svim pitanjima nego sto prosto nisam zeleo da ucestvujem u neravnoj borbi gde pravila foruma nisu bila ista za sve...

E onda je sve stalo i sto se kaze zivot mora da se nastavi dalje... Ostace mi samo satisfakcija da ako neko nekada bude pravio istoriju i pricu oko svega toga jedan kamen sto se kaze ce biti i moj...

Na prvu loptu doslo mi je da dignem ruke od svega ovoga ali u danima koji su usledili shvatio sam da sam izgubio deo sebe i dobio osecaj neke vrste gluvonemosti...

I onda sam pomislio sta dalje... Najlakse mi je je bilo da se prikacim na neki formiran forum tipa B92 ( vidjam da i tamo idu RSB-ovci ) ali mi se ovo mesto ucinilo kao neki povracaj u proslost i nesto slicno kao i kada sam pocinjao na RSB-u gde nas tada nije bilo ni blizu kao na kraju i gde smo svi zajedno pravili pricu i sirili zvezdastvo... Ali sto je najvaznije cini mi se kao zdravo, dobronamerno i neiskvareno zvezdasko mesto...

Znam da sada postoji veliki broj dobrih ljudi i pravih zvezdasa koji su da kazem nigde i slobodni agenti bez kluba i eto ako neko od njih cita a prepoznaje me koristim priku da i njih pozovem da se pridruze pa da svi zajedno sirimo zvezdastvo...

Pokazali smo da vec mozemo...

ZVEZDA IZNAD SVEGA !!!

 
Написано : 23. децембар 2021. 21:14
uskee1512, Ultras Šivša, Dex Dexter and 4 people reacted
ЦЗБГ
(@czbg)
Уписи: 7161
Стара школа Admin
Започео тему
 

@mohikanac-dzek 👏 🍻
Жив и здрав био брате. Вала, морам рећи да си ми улио наду и веру да ћемо, оно што смо започели и што смо зацртали једном, постати пре или касније. 

Добро знај да увек ту сам ја...

 
Написано : 23. децембар 2021. 21:21
(@mohikanac-dzek)
Уписи: 81
Делија
 

@czbg Sta sam uspeo da zeznem pa post vidim samo kada sam ulogovan ? 🙂

Jedino sto sam uradio je da sam editovao jedno slovo u tekstu posto sam naopacke bio iskuckao 🙂 

 
Написано : 23. децембар 2021. 21:58
ЦЗБГ reacted
ЦЗБГ
(@czbg)
Уписи: 7161
Стара школа Admin
Започео тему
 

@mohikanac-dzek Ниси ништа. Када се људи тек региструју мислим да ми код њиховог другог или трећег поста тражи да га дозволим, тако да је то сређено 🙂

Добро знај да увек ту сам ја...

 
Написано : 23. децембар 2021. 22:01
(@Anonymous)
Уписи: 0
Делија почетник
 

Vidim dosta poznatih nikova sa RSB foruma, pa i ja ovim prilikom da im poželim dobrodošlicu 😀 Iako sam tako imao skoro 3400 postova , mnogi od njih su imali mnogo više od mene i bili aktivniji. Nadam se da će me i ovde brzo prestići po broju upisa i da ćemo voditi kvalitetne diskusije, bez "zle krvi" jer na kraju krajeva svio smo ovde iz ljubavi prema Crvenoj zvezdi!

 
Написано : 24. децембар 2021. 06:34
Vlajkoman, Ultras Šivša, bari1991 and 3 people reacted
(@toninho)
Уписи: 3
Делија почетник
 

Pozdrav braćo Cigani! Posle 10 godina na RSB-u evo me ovde. Tamo nisam mnogo pisao (oko 300 poruka) jer mi je forum više kao  utočište gde mogu da delim radost a pogotovo tugu sa braćom. Posle pobede nisam pisao jer mi je normalno da Zvezda pobedjuje a posle retkih poraza, nisam imao snage da pišem.  U poslednje vreme sam stalno na tviteru i vidim da se ekipa polako seli ovde pa evo i mene. 🍻  

 
Написано : 24. децембар 2021. 20:13
uskee1512, Ultras Šivša, ganac and 4 people reacted
ЦЗБГ
(@czbg)
Уписи: 7161
Стара школа Admin
Започео тему
 

@toninho Брате, добро дошао! 🙂

Добро знај да увек ту сам ја...

 
Написано : 24. децембар 2021. 20:14
bari1991 reacted
ЦЗБГ
(@czbg)
Уписи: 7161
Стара школа Admin
Започео тему
 

Овај део форума сам отворио за оне који се нису регистровали и оне који имају проблем са активирањем налога, па ако имају какво питање око тога, нека изволе 🙂

Добро знај да увек ту сам ја...

 
Написано : 25. децембар 2021. 07:14
Page 7 / 12

Остави одговор

Author Name

Author Email

Title *

Maximum allowed file size is 10MB

Preview 0 Revisions Saved
Скочи на траку са алаткама