Učinak Zvezdinih igrača na meču protiv Mačve

Fudbaleri Crvene zvezde danas su pobedili ekipu Mačve u zaostaloj utakmici 22. kola Superlige Srbije. Crveno-beli su bili bolji i slavili sa 4:0, a naš izveštač je ovako ocenio učinak igrača.

Borjan – lako ukrotio par udaraca fudbalera Mačve iz veće daljine i, kao i uvek, bio na visini zadatka

Gajić – stajao visoko, pomagao Benu, na pas Ivanića asistirao kod drugog gola, a kod trećeg podigao za Gobeljića koji je spustio Vukanoviću za gol

Degenek i Pankov – lako odradili svoj deo posla. Pankov imao u 7. minutu odličan pokušaj glavom i započeo akciju kod četvrtog gola

Rodić – solidna partija, stajao visoko, pa samim tim odvlačio jednog igrača na sebe da olakša posao Kataiju

Petrović – U defanzivi standardno dobar. Imao često loptu u nogama, učestvovao u igri, ali opet bez završnog pasa napred

Nikolić – Dosta borben danas, ubacivao se u protivnički 16-erac, propustio odličnu šansu u 12. minutu kada mu je golman Mačve „skinuo“ već viđenu loptu u golu i u 26. minutu lopta nije htela od stative u gol. Najvaio da će biti onaj stari od predhodnog proleća

Ben i Ivanić – igrali koliko je bilo potrebno da se „slomi“ nedorastao protivnik

Pavkov – Prelep gol i još jedna dobra šansa propuštena u 38. minutu. Nastavlja odlične partije ovog proleća koje ohrabruju sve zvezdaše

Katai – Dva prelepa gola, nekolicina odličnih pasova, vraća se polako na svoj nivo. Magiko će nesumnjivo biti na svom nivou i brže nego što je bilo ko od nas očekivao

Gavrić – Dosta oscilira ovog proleća, danas jedna lošija njegova partija

Kanga – Kako je krenuo ovog proleća čini se da će biti i bolji nego u prvom mandatu. Igra je dobila na još većoj tečnosti kad je on ušao na teren. Učestvovao i u akciji kod poslednjeg gola

Srnić – standardno svojim ulazkom podigne živost u igri, asistirao za četvrti gol, definitivno trener Stanković nije pogrešio što ga je vratio

Vukanović – Postigao gol, dovoljno za onoliko što je proveo u igri. Takođe, mnogo znači kad uđe svež u igru protiv slabijih protivnika, a oni su već prilično izmoreni u odbrani svog gola

Gobeljić – zamenio na levom beku Rodića. U odbranio odradio odlično posao, asistirao kod četvrtog gola, dobar učinak za 17 minuta provedenih u igri