Odbojka Odbojka/Izveštaji Odbojkaši SDCZ

Poraz Zvezde u Požarevcu

Crvena zvezda je izgubila u Požarevcu. Bolji od crveno-belih bila je ekipa Mladog Radnika koja je slavila rezultatom 3:1 (25:22, 23:25, 30:28, 25:15) u okviru 3. kola BPŠ Superlige Srbije.

Iako su dobro počeli meč i poveli sa 7:2, odbojkaši Crvene zvezde su stali i dopustili Požarevljanima da se vrate i dobiju prvi set. Drugi ste je počeo obrnuto. Prvo su domaći poveli, ali crveno-beli su uspeli da stabilizuju svoje redove i izjednače u setovima na 1:1.

U trećem setu viđena je prava drama. Zvezda nije uspela da u ovom setu svoju prednost od 14:9, 17:13 i 20:15 sačuva do kraja, pa je domaćin to kaznio i poveo sa 2:1, Očito da je to dotuklo Zvezdine igrače koji u poslednjem odigranom setu nisu pružili veći otpor i Mladi Radnik je slavio sa 3:1.

MLADI RADNIK – CRVENA ZVEZDA 3:1 (25:22, 23:25, 30:28, 25:15)

Požarevac – Dvorana: KSC Požarevac. Sudije: Vladimir Simonović i Branislav Jovančić. Trajanje meča: 123 minuta.

MLADI RADNIK: Popović 4, Stefanović 6, Savić 7, Micić 20, Medurić 5, Zvicer 11, Ubiparip (libero), Ilić (libero), Dukić 7. Nisu igrali: Vulikić, Stević, Lečić. Trener: Milan Đuričić.

CRVENA ZVEZDA: Meljanac 3, Jevtić (libero), Petković 3, Tadić 3, U. Nikolić 9, Popović, Nejić 18, Dodić 23, Pavlović 1, Andonović 4. Nisu igrali: A. Nikolić, Trifunović, Fet, Mašulović. Trener: Tomislav Kukanjac.