16.03.2019 | Teren A | Teren B | Teren C | |
8:00 – 8:15 | U8B | Vojvodina 0 – 1 Red Tim | HK Partizan 3 – 0 Mladost | Slavija Sofija 0 – 1 Srb. Grls |
8:18 – 8:33 | U8A | HK Spartak 4 – 0 Marbo | Irbis 0 – 3 NS Stars | Medveščak 2 – 1 Vojvodina |
8:36 – 8:51 | U8B | Red Tim 1 – 1 Slavija Sofija | Vukovi 0 – 5 Partizan | Mladost 2 – 2 Vojvodina |
8:54 – 9:09 | U8A | Crvena zvezda 0 – 0 Spartak | Marbo 0 – 1 Irbis | NS Stars 1 – 3 Medveščak |
9:09 – 9:30 | Rolba | |||
9:30 – 9:45 | U8B | Srb. Grls5 – 0 Red Tim | Slavija Sofija 0 – 4 Partizan | Vojvodina 0 – 2 Vukovi |
9:48 – 10:03 | U8A | Irbis 0 – 5 Crvena zvezda | Medveščak 0 – 1 Spartak Sub. | Slavija Sofija 0 – 1 NS Stars |
10:06 – 10:21 | U8B | Mladost 0 – 5 Srb. Grls | Vukovi 4 – 0 Slavija Sofija | Partizan 4 – 0 Vojvodina |
10:24 – 10:39 | U8A | Crvena zvezda 2 – 0 Medveščak | Marbo 0 – 4 Red Tim | Spartak 5 – 0 Irbis |
10:39 – 11:00 | Rolba | |||
11:00 – 11:15 | U8B | Red tim 4 – 1 Mladost | NS Stars 5 – 0 Marbo | Srb. Grls 1 – 0 Vukovi |
11:18 – 11:33 | U8A | Mladost 1 – 5 Crvena zvezda | ||
11:36 – 12:09 | Takmičenje U8 | 1.Ivona Lazić SRB GIRLS | Brzo klizanje | |
12:10 – 13:00 | O T V A R A NJ E | |||
13:00 – 13:15 | U10A | Medveščak 1 – 1 Slavija Sofija | NS Stars 1 – 0 Marbo | Mladost (2) 2 – 2 Vojvodina |
13:18 – 13:33 | U10B | Spartak Sub. 5 – 2 Srb. Grls | Partizan 4 – 1 Mladost (1) | Vukovi 1 – 0 Sisak |
13:36 – 13:51 | U10A | Vojvodina 1 – 4 Medveščak | Marbo 1 – 1 Mladost (2) | NSA 3 – 0 Slavija Sofija |
13:54 – 14:09 | U10B | Mladost (1) 1 – 3 Spartak Sub. | Sisak 0 – 3 Partizan | Spartak Sofija 2 – 10 Srb. Grls |
14:09 – 14:30 | Rolba | |||
14:30 – 14:45 | U10A | Crvena zvezda 4 – 0 Vojvodina | Medveščak 0 – 0 Marbo | Mladost (2) 2 – 2 NS Stars |
14:48 – 15:03 | U10B | Red Tim 0 – 12 Mladost (1) | Spartak Sub. 1 – 0 Sisak | Partizan 2 – 1 Vukovi |
15:06 – 15:21 | U10A | Slavija Sofija 0 – 1 Crvena zvezda | NSA 2 – 1 Medveščak | Vojvodina 1 – 4 NS Stars |
15:24 – 15:57 | Takmičenje U10 | 1.Horvat Adam Mladost (HR) | klizanje sa pakom | |
15:57 – 16:18 | Rolba | Rolba | Rolba | Rolba |
16:18 – 16:33 | U10B | Srb. Grls 5 – 2 Red Tim | Spartak Sofija 0 – 6 Spartak Sub. | Mladost (1) 1 – 3 Vukovi |
16:36 – 16:51 | U10A | Crvena zvezda 0 – 0 Medveščak | Slavija Sofija 1 – 1 Mladost (2) | NSA 3 – 0 NS Stars |
16:54 – 17:09 | U10B | Red Tim 0 – 3 Spartak Sub. | Srb. Grls 0 – 6 Partizan | Spartak Sofija 0 – 12 Vukovi |
17:12 – 17:27 | U10A | Mladost (2) 0 – 1 Crvena zvezda | NS Stars 1 – 0 Slavija Sofija | Marbo 0 – 1 NSA |
17:27 – 17:45 | Rolba | |||
17:48 – 18:03 | U10B | Partizan 8 – 0 Red Tim | Vukovi 8 – 0 Serb. Grls | Sisak 12 – 0 Spartak Sof |
18:06 – 18:21 | U10A | Crvena zvezda 0 – 0 NSA | //////////////////// | Marbo 1 – 0 Vojvodina |
18:24 – 18:39 | U10B | Red Tim 5 – 0 Spartak Sofija | /////////////////// | Sisak 1 – 2 Mladost |
17.03.2019 | Teren A | Teren B | Teren C | |
8:00 – 8:15 | U8B | Vukovi 2 – 0 Red Tim | Partizan 1 – 0Srb. Grls | Slavija Sofija 0 – 0 Vojvodina |
8:18 – 8:33 | U8A | Red Tim 0 – 3Partizan | Srb. Grls 2-2Vojvodina | Vukovi 2 – 0Mladost |
8:36 – 8:51 | U8B/A | Slavija Sofija 1 – 1 Mladost | Irbis 0 – 6 Medveščak | Spartak Sub. 1 – 0 Vukovi |
8:54 – 9:09 | U8A | Crvena zvezda 1 – 0NS Stars | Medveščak 5 – 0 Marbo | Srb. Grls 2 – 0Irbis |
U8A | Crvena zvezda 9 – 0Marbo | ////////////////// | NS Stars 1 – 3Spartak Sub. | |
9:09 – 9:30 | Rolba | |||
9:30 – 9:45 | U8 | A1 CRVENA ZVEZDA 5-0 B2 SRB GIRLS | A3 MEDVEŠČAK 4 -0 B4 RED TEAM | A4 NS STARS 0 – 1 B3 HK VUKOVI |
9:48 – 10:03 | U8 | B1 HK PARTIZAN 2-1 A2 SPARTAK | A5 IRBIS 0-5 B6 SLAVIJA SOF | A6 MARBO 1-6 B5 VOJVODINA |
10:26 – 10:41 | U8 | IRBIS 2-4 7B HK MLADOST | 7/8 MESTO RED TEAM 0-1 NS STARS | 5/6 MESTO MEDVEŠĆAK 1-0 VUKOVI |
10:44 – 10:59 | U8 | 3/4 MESTO SRB GIRLS 1 – 0 PARTIZAN | 11/12 MESTO IRBIS 2 – 1 MARBO | 9/10 MESTO SLAVIJA SIF 2 – 1 VOJVODINA |
10:39 – 11:00 | Rolba | |||
11:20 – 11:35 | U10B U8 | 1/2 MESTO CRVENA ZVEZDA 1-0 SPARTAK | Partizan 12 – 0 Spartak Sofija | Srb. Grls 2 – 1 Sisak |
11.38 -11.53 | U10A | Crvena zvezda 0-0 NS Stars | Mladost (2) 0-0 Medveščak | NSA 3-0 Vojvodina |
11.56-12.11 | U10B | Red Tim 0-4 Vukovi | Partizan 2-0 Spartak Sub. | Spartak Sofija 1-14 Mladost (1) |
12.14-12.29 | U10A | Marbo 0-1 Crvena zvezda | NS Stars 2-1 Medveščak | Vojvodina 2-1 Slavija Sofija |
12.29-12.50 | Rolba | |||
12.50-13.05 | U10B | Sisak 5-1 Red Tim | Vukovi 2-1 Spartak Sub. | Mladost (1) 2-1 Srb. Grls |
13.08-13.23 | U10A | Mladost (2) 0-2 NSA | Slavija Sofija 0-4 Marbo | B8 SPART SOF 0-1 A7 VOJVODINA |
13.26-13.41 | U10 | B7RED TEAM 0-5 A8SLAVIJA SOF | A5MEDVEŠČAK 1-0 B6SISAK | A3NS STARS 1-3 B4MLADOST 1 |
13.44- 13.59 | U10 | A1NSA 0-1 B2VUKOVI | A6MLADOST (2) 3-2 B5SRB GIRLS | A4MARBO 0-2 B3SPARTAK SUB |
13.59- 14.20 | Rolba | |||
14.20- 14.35 | U10 | B1PARTIZAN 2-1 A2CRVENA ZVEZDA | 15/16 MESTO G: RED TEAM 5-0 G: SPARTAK SOF | 13/14 MESTO P: SLAVIJA SOF 3-4 P: VOJVODINA |
14.38- 14.53 | U10 | 11/12 MESTO G: SISAK 6-0 G: SRB GIRLS | 9/10 MESTO P: MEDVEŠČAK 1-0 P: MLADOST (2) | 7/8 MESTO G: NS STARS 1-0 G: MARBO |
14.56- 15.11 | U10 | 1/2 MESTO P: PARTIZAN 1-0 P: VUKOVI | 5/6 MESTO P: MLADOST 1 0-1 P: SPARTAK SUB | 3/4 MESTO G: CRVENA ZVEZDA 0-1 G: NSA |
16:00 – 17:00 | Z A T V A R A NJ E |
Turnir se igra bez proglašenja pobednika po pravilu IIHF-a
nije dobar rezulta U8… Red Team je dobio Marbo 3:0
Videćemo sa kolegama koji unose rezultate. Hvala na korekciji.
Poštovani Gorane, sada smo saznali da je kod sudija upisano da je Marbo pobedio 4:0 i to je bila prijateljska utakmica. Ako se u spisku sudija stvari promene, biće promenjeno i na našem portalu.