Хокеј Хокеј/Извештаји

Zvezdini kadeti slabiji od Jesenica

Zvezdini kadeti danas su u Dvorani Podmežakla, pred 27 gledalaca, izgubili od domaćina HD Mladi Jesenice, rezultatom 4:0.

Image may contain: text

Sam početak utakmice protekao je bez značajnijih momenata, da bi sredinom sedamnaestog minuta, Mašić Bine, na asistencije Torok Matica i Slivnik Luca, postigao prvi i jedini gol prve trećine. Drugi period utakmice protiče u potpunosti bez golova. Ipak, poslednju trećinu obeležila su čak tri gola, svaki za sve veću prednost HDJ – a. Pred kraj četrdesetosmog minuta gol postiže Potočar Rok, a na asistencije Langus Nacea i Baloh Davida. Tačno minut kasnije, gol upisuje Torok Matic, na asistenciju Dolnar Tima. Sam finiš utakmice ogleda se u golu Potočar Roka, a na asistenciju Baloh Davida.

Kadeti SKHL Crvene zvezde trenutno se nalaze na 7. mestu tabele,a narednu utakmicu odigraće u Lednoj dvorani Tabor, 9.12.2017., protiv HDK Maribora.