СДЦЗ Хокеј

U12 savršena prvog dana turnira u Segedinu

Autor: CZBG

Hokejaši Crvene zvezde do 12 godina učestvuju na turniru “Tisa pak Kup 2017” u Segedinu. Predvođeni trenerom Vukašinom Stevićem, naši mladi oklopnici zabeležili su tri pobede prvog dana turnira.

Savladani su redom Partizan 9:1, Alba Volan 7:1 i Ferncvaroš 4:0. Ovo je samo pokazatelj da se naši mladi oklopnici nalaze u odličnoj formi pred odlučujuće duele u plej-ofu domaćeg prvenstva protiv Partizana.  Evo šta je za naš portal rekao trener Crvene zvezde, Vukašin Stević:

Najteža utakmica je bila protiv Ferencvaroša. Poluvreme je završeno nerešeno 0:0. Dosta tvrda utakmica sa dosta kontakta i igre telom. Više smo bili ispred njihovog gola, ali nismo mogli da damo gol u prvom poluvremenu (igra se 2×20 minuta). U drugom poluvremenu smo bili dosta agresivniji što se isplatilo i već početkom drugog poluvremena smo dali gol, posle koga je sve bilo lakše. Sutra nas očekuje utakmica protiv domaćina Tise Volan, pa nakon toga utakmica za 1. mesto.”