Ватерполо Ватерполо/Вести

Vaterpolisti dočekuju Medveščak

Autor: CZBG

Nakon velikog uspeha ostavrenog na kvalifikacionom turniru za evroligu, vaterpolisti se vraćaju prvenstvenim borbama. Naša ekipa večeras, od 20 časovu na bazenu 11. april, dočekuje vaterpoliste zagrebačkog Medveščaka. Reč je o ekipi koja je ubedljivo poražena u sva tri susreta jadranske lige, a najpoznatije ime im je trener Dubravko Šimenc, bivši jugoslovenski i hrvatski reprezentativac. Najveća opasnost po gol Zvezde dolazi od strane dva najbolje strelca Medveščaka u dosadašnjem delu prvenstva – Luke Jovanovića i Luke Kolara.

Ovaj susret će poslužiti i kao generalna proba pred susret sa Riječanima u posledenjem kolu kvalifikacija za evroligu. Naša ekipa je još uvek u fazi uigravanja, tako da se mora zadržati oprez u duelu sa Zagrepčanima. Mali problem može i da predstavlja umor nakon odigrane 3 jake utakmice u Nemačkoj, te putovanja tamo i nazad, no to ipak ne menja činjenicu da je Zvezda veliki favorit u ovom duelu.

Додајте коментар

Кликните да бисте објавили коментар

Скочи на траку са алаткама