Ватерполо Ватерполо/Извештаји

Vaterpolisti u 3. krugu kvalifikacija za Ligu šampiona

 

Autor: CZBG, Slaviša B

Naši vaterpolisti su na kvalifikacionom turniru za LŠ u Hanoveru ostvarili veliki uspeh plasmanom u 3. i poslednji krug kvalifikacija za LŠ. Iako su momci u crveno belim kapicama poraženi u poslednjem kolu od neprikosnovenog Pro Reka rezultatom 6:17 (1:5, 1:4, 2:4, 2:4), domaćin Hanover je pomalo neočekivano poražen od Spartaka iz Volgograda 10:14 i na taj način pali na 3. mesto u grupi koje vodi u takmičenje za Kup Evrope.

Najefikasniji u našoj ekipi na meču sa Pro rekom bio je Ivan Rackov sa 2 gola, dok su po jedan postigli Strahinja Rašović, Radomir Drašović, Nikola Eškert i Dimitrije Obradović.

Čestitke našoj ekipe, a ove utakmice će dosta značiti treneru Saviću kad je u pitanju uigravanje ekipe koja se možda malo kasno skupila i sklopila.

Додајте коментар

Кликните да бисте објавили коментар

Скочи на траку са алаткама