Форум

Notifications
Clear all

[Закачено] Рад модерације

28 Уписи
8 Корисници
56 Likes
1,271 Прегледи
(@novosadzanin)
Уписи: 667
Циганштура
 

Hvala, drugari, na poverenju na ovom online mestu. Not my first rodeo sa moderacijom, probaću zbog obaveza da pratim što više.

 
Написано : 27. децембар 2023. 19:31
ganac, Beli vuk, ЦЗБГ and 2 people reacted
ganac
(@ganac)
Уписи: 2373
Звезда ми је све
 

Срећно вам било и без стреса модерисање (нећу да кажем и берићетно).

 
Написано : 28. децембар 2023. 20:01
nick79 reacted
(@zvezdanko)
Уписи: 1948
Звезда ми је све
 

Mene samo zanima da mi Daca jasno kaze da li ce se i na ovom forumu brisati postovi koji su protiv covica?

 
Написано : 19. јануар 2024. 01:18
(@nick79)
Уписи: 808
Звезда ми је све Admin
Започео тему
 

Упис од: @zvezdanko

Mene samo zanima da mi Daca jasno kaze da li ce se i na ovom forumu brisati postovi koji su protiv covica?

Evo ja cu da ti kažem- brišu se postovi koji nisu i saglasnosti sa pravilima foruma. Po pravilima foruma je zabranjeno vređa je i to znaš i sam jako dobro, tako da kada nekome psuješ majku taj će ti post biti obrisan. I ajde da se ne pravimo naivni. Za svaku dalju diskusiju na ovu temu imaš odgovarajuću temu koja se zove rad modernije, ali ne vidim sta ima da se dalje diskutuje na ovu temu.

 

 
Написано : 19. јануар 2024. 06:54
Splinter reacted
ЦЗБГ
(@czbg)
Уписи: 7140
Стара школа Admin
 

Упис од: @zvezdanko

Mene samo zanima da mi Daca jasno kaze da li ce se i na ovom forumu brisati postovi koji su protiv covica?

Одговорио ти је Ник, али само још једно појашњење. Види, ја, колико видим, сви се овде слажемо да је Човић главни кривац за све. То нема сумње. Али да не би кршили правила форума и прелазили на псовања и увреде, стави великим словима у потпис то што мислиш о њему. Тако својим уписима нећеш кршити правила, а имаћеш изражен став. У сваком случају увек се сме рећи да Човић треба да иде, да је тренутно главни кривац итд. само без псовања.

 

Добро знај да увек ту сам ја...

 
Написано : 19. јануар 2024. 07:47
ZVEZDA 1991, ganac, Spinmove and 2 people reacted
(@zvezdanko)
Уписи: 1948
Звезда ми је све
 

Упис од: @czbg

 

Одговорио ти је Ник, али само још једно појашњење. Види, ја, колико видим, сви се овде слажемо да је Човић главни кривац за све. То нема сумње. Али да не би кршили правила форума и прелазили на псовања и увреде, стави великим словима у потпис то што мислиш о њему. Тако својим уписима нећеш кршити правила, а имаћеш изражен став. У сваком случају увек се сме рећи да Човић треба да иде, да је тренутно главни кривац итд. само без псовања.

Ok. Evo da i ja kazem, da se ne pravimo naivni, sto bi se reklo. Ocigledno je da su se stvari na ovom forumu promenile, pogotovu sto se tice covica. I jasno je da ovaj forum nije vise slobodan(ta pravila su i ranije postojala pa ne da se nije dizala frka oko toga, vec su i admin i vlasnik koristili ruzne reci za covica).

Vrednost ovog foruma je bila nezavisnost i sloboda u pisanju. Sad kad se to promenilo, dodje mu isto da li ljudi pisali ovde ili na vecem forumu. Sa bitnom razlikom sto je broj clanova i ucestalost pisanja na strani velikog foruma ubedljivo.

Da udje u zapisnik, nicija majka nije bila pominjana, vec marsiranje iz kluba.

 

 

 
Написано : 19. јануар 2024. 12:54
ЦЗБГ
(@czbg)
Уписи: 7140
Стара школа Admin
 

@zvezdanko ја нисам видео упис јер нисам био на форуму. Ок, рекао сам (и да барем на овој теми то завршимо јер није она за овога писарања). Терање из клуба није проблем, али немој(те) да се уписи своде само на то. Вређање је проблем не зато што се нешто на форуму променило (јер није) него нам не приличи.

Ја и даље подржавам да Човић мора да оде из клуба јер је главни крвац и то подржава скоро цео форум (јер они који су га бранили већином више нису ту). Тако да смо и даље слободни, никоме не подлежемо, нисмо ничије подгузне муве.

Добро знај да увек ту сам ја...

 
Написано : 19. јануар 2024. 13:20
nick79 and ganac reacted
ЦЗБГ
(@czbg)
Уписи: 7140
Стара школа Admin
 

@zvezdanko померио сам нам свима уписе овде.

Добро знај да увек ту сам ја...

 
Написано : 19. јануар 2024. 13:29
ganac reacted
(@nick79)
Уписи: 808
Звезда ми је све Admin
Започео тему
 

Упис од: @zvezdanko

Ok. Evo da i ja kazem, da se ne pravimo naivni, sto bi se reklo. Ocigledno je da su se stvari na ovom forumu promenile, pogotovu sto se tice covica. I jasno je da ovaj forum nije vise slobodan(ta pravila su i ranije postojala pa ne da se nije dizala frka oko toga, vec su i admin i vlasnik koristili ruzne reci za covica).

Vrednost ovog foruma je bila nezavisnost i sloboda u pisanju. Sad kad se to promenilo, dodje mu isto da li ljudi pisali ovde ili na vecem forumu. Sa bitnom razlikom sto je broj clanova i ucestalost pisanja na strani velikog foruma ubedljivo.

Da udje u zapisnik, nicija majka nije bila pominjana, vec marsiranje iz kluba.

Govoris neistinu, post koji sam ti obrisao je glasio ovako:

"Kratko i jasno. J.e.b.e.m ti mater.

Mars iz kluba"

Prema tome, pominjana je majka jos kako i za to ti je post obrisan i svaki sledeci tvoj ili bilo ciji drugi post koji vredja ce biti obrisan. Nije nista licno. I ovo nema apsolutno nikakve veze sa slobodom govora i misli na forumu, bas naprotiv ovaj forum je prilicno tolerantan prema tim stvarima. A ko god hoce da iznosi Covica sa nogama napred, da mu psuje majku i slicne stvari da pise, jbg, na ovom forumu se nece tako pisati o njemu, ima foruma sa druge strane brda gde je takvo pisanje dobrodoslo. Ovde nije. Ovde je dobrodosla kritika rada uprave, strucnog staba i igraca, ali neki nivo ipak da drzimo, ne zelimo da budemo kao grobarski forumi.

 

 
Написано : 19. јануар 2024. 14:06
ЦЗБГ reacted
(@nick79)
Уписи: 808
Звезда ми је све Admin
Започео тему
 

Samo da se pohvalimo da je moderacija foruma dobila veliko pojačanje.

@fuentess je novi moderator foruma. Dobrodošao.

 
Написано : 2. април 2024. 21:48
Beli vuk, Splinter, os93 and 2 people reacted
ЦЗБГ
(@czbg)
Уписи: 7140
Стара школа Admin
 

Да, да...добро дошао @fuentess

Добро знај да увек ту сам ја...

 
Написано : 2. април 2024. 21:53
Beli vuk, Splinter, nick79 and 1 people reacted
ganac
(@ganac)
Уписи: 2373
Звезда ми је све
 

Pitanje za moderaciju i Daču, kakva je to  "samo za VIP članove" tema, odeljak? Ko ima pristupa temi i šta je svrha te teme?

 
Написано : 5. април 2024. 15:32
ЦЗБГ reacted
(@nick79)
Уписи: 808
Звезда ми је све Admin
Започео тему
 

@ganac To je nesto sto je jos uvek u fazi planiranja, nema tema u tom odeljku, kada bude realizovano bicete obavesteni 😉

 
Написано : 5. април 2024. 15:44
ЦЗБГ reacted
Page 2 / 2

Остави одговор

Author Name

Author Email

Title *

Maximum allowed file size is 10MB

 
Preview 0 Revisions Saved
Скочи на траку са алаткама