Форум

Notifications
Clear all

[Закачено] Бановања

4 Уписи
1 Корисници
2 Likes
2,045 Прегледи
ЦЗБГ
(@czbg)
Уписи: 7121
Стара школа Admin
Започео тему
 

Знам да ово не спада у добродошлицу, али да не отварам посебан подфорум.

Елем, за сада је банована само једна особа и некима од вас ћу очито морати едитовати постове. Не терајте ме да кренем са бановањем јер мислим да за то нема разлога ако схватите да можете:

1. одговорити без вређања

2. заобилазити чланове форума који вам не одговарају.

едит: остадох дужан инфо ко је банован. Банован је Шериф.

Добро знај да увек ту сам ја...

 
Написано : 2. фебруар 2022. 21:59
bari1991 reacted
ЦЗБГ
(@czbg)
Уписи: 7121
Стара школа Admin
Започео тему
 
Posted by: @zvezdanko
Posted by: @czbg

Довољно сам пуштао, али на спортским темама нећу да видим ништа везано за политику и те приче које водите. Тема је утакмица, спорт и тиме се бавите. Ако не од сада бришем све постове који имају било какве политичке, верске или неке друге конотације са било које спортске теме на којој се исти појаве.

Popusis mi kurac seljoberu bosanski, jel si me cuo raspala picko.Oterao sam u kurac i onu celavu picku iz Borce a sad teram i tebe.Ovo je drugi i zadnji put da ti, nepismeni ljakse, meni brises postove.Ti ces da glumis meni neko mudo retarde, mozes samo da mi popusis kurcinu.Teram u kurac i tebe i tvoj  usrani forum.Ti treniraj strogocu prema retardima mongoloidnim kao sto su Uske(Dambo) i Pami.Meni nikad niko nije i nece naredjivati i zato JA tebe i ODJEBAVAM.

Бан. 30 дана, ако се смилујем да ти после допустим да пишеш.

Добро знај да увек ту сам ја...

 
Написано : 17. март 2022. 23:50
ganac reacted
ЦЗБГ
(@czbg)
Уписи: 7121
Стара школа Admin
Започео тему
 

Гокси банован на 2 дана. Не може нико никога овако да вређа (помињање породице). 

Nemoj da ti Goksi jebe mamu nevaspitanu. Al jebacu ti je svakako majmuncino nevaspitana jesam li se tebi obracao? Jebo te Kalinic u bulju, nije dosao dzabe vec za preko milion za godinu dana

Добро знај да увек ту сам ја...

 
Написано : 3. јул 2022. 14:56
ЦЗБГ
(@czbg)
Уписи: 7121
Стара школа Admin
Започео тему
 

otac-trpotije 7 дана бана.

Добро знај да увек ту сам ја...

 
Написано : 2. март 2023. 22:39

Остави одговор

Author Name

Author Email

Title *

Maximum allowed file size is 10MB

 
Preview 0 Revisions Saved
Скочи на траку са алаткама