Форум

Како шта функциониш...
 
Notifications
Clear all

Како шта функционише на форуму

156 Уписи
21 Корисници
87 Likes
16.5 K Прегледи
ЦЗБГ
(@czbg)
Уписи: 7156
Стара школа Admin
Започео тему
 
Posted by: @_Rygel XVI_

Бројчаник порука враћен на нулу,као и статус форумаша,тј звездице.

Ако због мојих предлога нешто гадно зезнеш са форумом,слободно трајни бан

Него, тек сада видим да си овде задња два уписа оставио као гост (гости могу писати на овом пдф-у). А горе видим твој налог који је активан са истим бројем постова (77).

Добро знај да увек ту сам ја...

 
Написано : 4. август 2022. 21:14
мики
(@miki)
Уписи: 1508
Звезда ми је све
 

Мени, админе, ово изгледа супер. Чак шта више, није ми сметала ни она тегет боја (само да није светло плава) на менију форума и иста боја слова на уписима. Чак је боља од црвене. Даје ники контраст.

 
Написано : 4. август 2022. 21:19
ЦЗБГ reacted
(@Anonymous 32095)
Уписи: 1985
Звезда ми је све
 

Ти си од овог што нуди платформа форума извукао максимум.У сваком погледу.Као што написах данас овај форум јако тешко нивелисати.Види шта се може.Отприлике што се боја тиче испоштуј што више,колико год је то могуће узевши у обзир ограничења, оне проценте које сугерисах.Некако је то најнормалнији и најприроднији однос за веб страницу.Или покушај да убациш неке накнадне елементе на форум са којима ћеш то постићи.Нравно не смеш претерати ни у чему...

Има ли компанија/аутор форума неку техничку подршку?Мислим да су ти дужни макар нека појашњења и одговоре.И не само то,већ да ти лично уклоне недостатке и ураде форум према твојим прилагодбама.Ово је неозбиљно са њихове стране.Ако апдејтују прво би требало да упозоре на могуће проблеме и како их избећи или санирати.

Нестали су и аватари.А и коментар тражи одобрење администрације.Да укажем на тренутне проблеме

 

 

 
Написано : 4. август 2022. 21:32
ЦЗБГ reacted
(@Anonymous 32095)
Уписи: 1985
Звезда ми је све
 

Пишем дуге постове па се у међувремену доста тога промени.Чак и неки проблеми реше 🙂 

 
Написано : 4. август 2022. 21:34
ЦЗБГ
(@czbg)
Уписи: 7156
Стара школа Admin
Започео тему
 
Posted by: @_rygel-xvi_

Има ли компанија/аутор форума неку техничку подршку?Мислим да су ти дужни макар нека појашњења и одговоре.И не само то,већ да ти лично уклоне недостатке и ураде форум према твојим прилагодбама.Ово је неозбиљно са њихове стране.Ако апдејтују прво би требало да упозоре на могуће проблеме и како их избећи или санирати.

Ма немају ништа. само ми је дошло да апдејтујем сајт, али ту су се појавили проблеми. Можда ће се они за који дан или недељу решити, али за сада нећу апдејтовати док ми момак који ми одржава све не покаже како све враћам на неке поставке од пре (тако да и ово не изгубим).

Posted by: @_rygel-xvi_

Нестали су и аватари.А и коментар тражи одобрење администрације.Да укажем на тренутне проблеме

Нису, све је ту, само очито можеш да пишеш и са истим ником као гост.

Добро знај да увек ту сам ја...

 
Написано : 4. август 2022. 21:37
(@Anonymous 32095)
Уписи: 1985
Звезда ми је све
 

Није ми баш јасно.99% сам сигуран да дам био улогован а не гост.Видео сам свој аватар у горњем десном углу.

Када сам гост пише ми Log in у левом углу.

Оно што тренутно видим као недостатке је да су називи неких тема болдовани,а неки нормални.Делује мало шарено.

 
Написано : 4. август 2022. 21:48
ЦЗБГ reacted
ЦЗБГ
(@czbg)
Уписи: 7156
Стара школа Admin
Започео тему
 
Posted by: @_rygel-xvi_

Оно што тренутно видим као недостатке је да су називи неких тема болдовани,а неки нормално.Делује мало шарено.

То болдовано је непрочитано. Вероватно (ако си све прочитао) то ће се временом средити. Углавном, можеш доле кликнути на "марк ол топикс ред" и изгубиће се тај болд.

Биће мало тумбања, посебно ако будем за пар дана или недеља апдјетовао форум..надам се да ће средити те опције којих овога јутра није било.

Добро знај да увек ту сам ја...

 
Написано : 4. август 2022. 21:52
(@Anonymous 32095)
Уписи: 1985
Звезда ми је све
 

ОК.

Можда мало ова прва страна тренутно пренатрпана темама? Да се рецимо смањи број главних тема тиме што ће доћи до спајања одређених у једну исту чији ће их назив обједињавати?Закључно са СД Црвена Звезда чини ми се све таман,али онда доњи део стране можда 2 или 3 теме вишка.

 

 
Написано : 4. август 2022. 22:06
(@stole92)
Уписи: 928
Звезда ми је све
 

Ja samo da vidim dal se vidi kad napišem nešto 😂

 
Написано : 4. август 2022. 22:18
ganac and ЦЗБГ reacted
(@Anonymous 32095)
Уписи: 1985
Звезда ми је све
 

Можда ова тегет линија изнад златних поља да се за нијансу подебља?Прво рецимо 2х па покушај и 3х.Па и 4х.Опет ће то бити занемарљиво танко али можда буде ефективније у неком општем утиску.

Можда да се се склони овај цитат : На целом свету само Црвена Звезда?Некако делује да може нешто битније да се стави.Ипак је ударни дио форума.Или не мора уопште ништа да  пише...

У сваком случају чека  те доста посла.Рекао бих да си на правом путу.Већ сада форум делује доста атрактивније него ли јуче. 

 

 
Написано : 4. август 2022. 22:19
ЦЗБГ
(@czbg)
Уписи: 7156
Стара школа Admin
Започео тему
 
Posted by: @_rygel-xvi_

Можда да се се склони овај цитат : На целом свету само Црвена Звезда?Некако делује да може нешто битније да се стави.Ипак је ударни дио форума.Или не мора уопште ништа да  пише...

Видећу на шта мислиш.

Posted by: @_rygel-xvi_

Можда ова тегет линија изнад златних поља да се за нијансу подебља?Прво рецимо 2х па покушај и 3х.Па и 4х.Опет ће то бити занемарљиво танко али можда буде ефективније у неком општем утиску.

Ту опцију за подебљање немам.

 

Добро знај да увек ту сам ја...

 
Написано : 4. август 2022. 22:25
ЦЗБГ
(@czbg)
Уписи: 7156
Стара школа Admin
Започео тему
 

За сада постоји проблем регистровања нових чланова. Тачније могу се регистровати, али постоји неки је проблем да виде форум тј. топике.

Добро знај да увек ту сам ја...

 
Написано : 4. август 2022. 23:03
ЦЗБГ
(@czbg)
Уписи: 7156
Стара школа Admin
Започео тему
 

Ја се извињавам, али мораћете бити мало стрпљив око форума што се изгледа и опција тиче пошто све што радим радим за сада сам. Ускоро бих требао добити неку помоћ од брата, форумашка, Дениса Родмана, али до тада трпите колико можете.

Данас због нових чланова који имају проблем да виде форум и пишу, након регистрације, морам да правим апдејта, па ћу поново да ствари сређујем током дана како би све изгледало боље 

Добро знај да увек ту сам ја...

 
Написано : 5. август 2022. 06:59
bari1991 reacted
ЦЗБГ
(@czbg)
Уписи: 7156
Стара школа Admin
Започео тему
 

Имаћете проблеме са логовањем у току дана. Средићу то надам се брзо.

Добро знај да увек ту сам ја...

 
Написано : 5. август 2022. 07:42
ЦЗБГ
(@czbg)
Уписи: 7156
Стара школа Admin
Започео тему
 

Једини начин за логвање је да идете у горњи леви угао на "лог ин". То функционише.

Добро знај да увек ту сам ја...

 
Написано : 5. август 2022. 07:50
Page 5 / 11

Остави одговор

Author Name

Author Email

Title *

Maximum allowed file size is 10MB

Preview 0 Revisions Saved
Скочи на траку са алаткама