Форум

Како шта функциониш...
 
Notifications
Clear all

Како шта функционише на форуму

156 Уписи
21 Корисници
87 Likes
15.5 K Прегледи
(@blokovi)
Уписи: 1093
Звезда ми је све
 

Ne znam na kojoj temi , pa ću ovde. Malopre sam se jedva ulogovao. Iako sam normalno video šta na slici da obeležim vraćalo me kao da nisam. Jedva sam sam je iz ne znam kog puta uspeo ulogovati. Svaki put kad mi iskoči da nisam ulogovam iako kliknem na "zapamti me" , sve teže ulazim. Jeste da mi to radi jednom u dva meseca, ali je počelo sve teže i teže da se ulazi, imam osećaj da je pitanje dana kad neću moći da se uloigujem zbog tog "testa" ako migu tako da se izrazim

 
Написано : 14. фебруар 2024. 04:00
ЦЗБГ
(@czbg)
Уписи: 7131
Стара школа Admin
Започео тему
 

@blokovi пробаћу да видим да се то реши, али је то увео човек који одржава сајт због спамера јер их има превише. Видећу да ли има неки лакши метод да то замени.

Добро знај да увек ту сам ја...

 
Написано : 14. фебруар 2024. 07:06
Beli vuk reacted
(@blokovi)
Уписи: 1093
Звезда ми је све
 

@czbg Hvala 😀 Nije to meni smetalo kad se pojavilo prvi put pre određenog vremena jer kliknem na slike za koje je pitanje i odmah me uloguje, a sad me na kompu baš malerisao. I na telefonu je , ali mnogo kraće neka dva minuta mi je menjao slike , pa me ulogovao. Pre neka 2 meseca sam pomislio da je do mene , ali ovaj put sam se baš skoncentrisao i skapirao da je do te aplikacije

 
Написано : 14. фебруар 2024. 07:15
ЦЗБГ reacted
(@nick79)
Уписи: 803
Звезда ми је све Admin
 

Jel ima jos  eko problema, osim mene, da kada hoću da kreiram novi post, da se spiner vrtiskoro 30s, da je sve dosta usporeno. Ili je samo nešto do mene. Jedino ovde imam problem, brzina mi je ok, sve drugo mi radi kako treba.

 
Написано : 8. април 2024. 09:05
ganac reacted
ЦЗБГ
(@czbg)
Уписи: 7131
Стара школа Admin
Започео тему
 

@nick79 дешава се из неког разлога. Морам да добијем пуни инфо зашто се то дешава.

Добро знај да увек ту сам ја...

 
Написано : 8. април 2024. 14:07
(@nick79)
Уписи: 803
Звезда ми је све Admin
 

@czbg Ja vidim da je sa moje strane otisao request, ali onda krene da "vrti" na serverskoj (forum) strani. Cak sam jutros potpuno zatvorio tab, i kada sam posle nekog vremena ponovo pristupio forumu, iskocila mi ona "zelena" notifikacija da je post uspesno napravljen - sto govori, da je sa moje klijentske strane request poslat kako treba, ai da duze procesiranje traje na serverskoj strani. 

Takodje, primecujem da dosta ljudi pravi visestruke postove, koje sam uglavnom brisao. Nisam siguran da li je i njeima isto "sporo" pa vise puta kliknu na dugme za kreiranje novog posta ili sta se desava?

 
Написано : 8. април 2024. 14:13
Dark22 and ЦЗБГ reacted
Page 11 / 11

Остави одговор

Author Name

Author Email

Title *

Maximum allowed file size is 10MB

Preview 0 Revisions Saved
Скочи на траку са алаткама