Форум

Како шта функциониш...
 
Notifications
Clear all

Како шта функционише на форуму

156 Уписи
21 Корисници
87 Likes
15.5 K Прегледи
bari1991
(@bari1991)
Уписи: 5704
Стара школа
 

Sada je forum pregledniji. Bravo Dačo.

 
Написано : 4. август 2022. 14:01
ЦЗБГ reacted
ЦЗБГ
(@czbg)
Уписи: 7131
Стара школа Admin
Започео тему
 

@bari1991 Има чак и број постова испод аватара 🙂 Ма још ћу га дорађивати, али очито не смем тренутно да радим апдејт јер онда имам проблеме од јутрос.

Добро знај да увек ту сам ја...

 
Написано : 4. август 2022. 14:03
(@Anonymous 32095)
Уписи: 1985
Звезда ми је све
 

Тренутно форум изгледа као да се олешио од алкохола 🙂

 
Написано : 4. август 2022. 17:17
ЦЗБГ
(@czbg)
Уписи: 7131
Стара школа Admin
Започео тему
 

@_rygel-xvi_ јеси ситничав 😆 полако, радићемо на њему. Мора бити мало стрпљења. Мени се не свиђа јер кад уђем у неки пдф има брдо постова испод неког топика. Ово на предњој страни и није толико лоше да показује 4-5 задњих уписа.

Добро знај да увек ту сам ја...

 
Написано : 4. август 2022. 17:20
(@Anonymous 32095)
Уписи: 1985
Звезда ми је све
 

Макните ову тамно плаву.Када се већ експериментише ја бих покушао и неку тамно златну.Има је на нашим дресовима и грбу.

А да,иако почетни мени сад делује таман како треба не свиђа ми се што избацује целе постове.Мада верујем са је то већ за одатрел

 
Написано : 4. август 2022. 17:22
ЦЗБГ
(@czbg)
Уписи: 7131
Стара школа Admin
Започео тему
 

Пробаћу то са бојом, а ово када се уђе у пдф сам средио да не избацује целе постове.

Добро знај да увек ту сам ја...

 
Написано : 4. август 2022. 17:25
(@Anonymous 32095)
Уписи: 1985
Звезда ми је све
 

Ових дана експериментиши максимално са изгледом и бесплатним опцијама форума.Кад је бал нек је маскембал...Нико ти од чланова беће замерити ако крајњи резултат буде добар.Ја бих вратио онај јутрошњи едитор за писање коментара.Био је баш прегледан.Овако морам да скролујем скроз десно,понекад чак и не реагује на команду.

Ситнице су те које одвајају кукољ од жита . Од мојих замерки форум може бити само бољи 🙂

 
Написано : 4. август 2022. 17:28
ЦЗБГ
(@czbg)
Уписи: 7131
Стара школа Admin
Започео тему
 
Posted by: @_rygel-xvi_

Ових дана експериментиши максимално са изгледом и бесплатним опцијама форума.Кад је бал нек је маскембал...Нико ти од чланова беће замерити ако крајњи резултат буде добар.Ја бих вратио онај јутрошњи едитор за писање коментара.Био је баш прегледан.Овако морам да скролујем скроз десно,понекад чак и не реагује на команду.

Ситнице су те које одвајају кукољ од жита . Од мојих замерки форум може бити само бољи 🙂

Који едитор? Види, ако направим апдејт, плашим се да ће ме опет вратити на исти проблем. Јутрос јесте било неких помака, али је било много више проблема.

Ако имаш предлог за ту боју уместо плаве у менију (сада сам вратио црно-сиву), пробај ми наћи број који се укуцава. 

Ето, жеља ти се испунила да имају бројеви постова испод аватара 🙂

Добро знај да увек ту сам ја...

 
Написано : 4. август 2022. 17:33
(@Anonymous 32095)
Уписи: 1985
Звезда ми је све
 

Ма немам ти ја појма око тог уређивања и тих кодова боја...Чисто рекох да експериментишеш ти ако имаш по опцијама.Пошто видим да је све у кодовима онда то значајно усложњава посао...

Мислио сам на ове офис ворд опције,како ли се већ називају.Јутрос су биле подељене у две колумне и све је било видљиво и на дохват прста.Сада видим да је враћено као пре.Али мени на телефону то прави проблем јер морам да скролујем скроз десно страницу да бих видео и користио све опције.

 
Написано : 4. август 2022. 17:40
ЦЗБГ reacted
(@Anonymous 32095)
Уписи: 1985
Звезда ми је све
 

BurlyWood и Tan су најсличније нашој златној из грба (видети слику,ту су и кодови.Хвала Гуглу).Али ако ставиш бела слова можда не буде толико прегледно.Дакле мора се размислити која боја слова пасује на златно поље...Тј да је пријатно за око и не представља проблем за читање.Као што већ рекох докле год можеш да експериментишеш без последица само изволи.Нарочито у том неком мртвом интернет периоду од 11 преподне  до 4 поподне.Ако било шта може да пође наопако,држи се већ проверњних решења.

Да,баш приметих и бројач постова.Корисна опција.Мислио сам да сам прешао већ преко 100 постова искрено.

 

Attachment removed
 
Написано : 4. август 2022. 17:47
ЦЗБГ
(@czbg)
Уписи: 7131
Стара школа Admin
Започео тему
 

Како изгледа сада? Јел ова боја у позадини превише јака? Да је смањим?

Добро знај да увек ту сам ја...

 
Написано : 4. август 2022. 20:06
(@_Rygel XVI_)
Уписи: 2
Делија почетник
 

Одлична комбинација.Ставио си све Звездине боје.Било сресови било грб.Можда само да се смањи учешће златне?

Дакле неки однос 50% бела,30 % црвена,10 % тамно плава,10 % златна.

100 људи.100 ћуди.Питај и остале чланове шта мисле.

Тренутно проблем са уписивањем коментара.Не попуњава аутоматски образац

 
Написано : 4. август 2022. 20:55
(@_Rygel XVI_)
Уписи: 2
Делија почетник
 

Бројчаник порука враћен на нулу,као и статус форумаша,тј звездице.

Ако због мојих предлога нешто гадно зезнеш са форумом,слободно трајни бан

 
Написано : 4. август 2022. 21:00
Stole92 reacted
ЦЗБГ
(@czbg)
Уписи: 7131
Стара школа Admin
Започео тему
 

Није ми јасно како се бројчаник вратио на нулу...па, нисам ништа чачкао око тога, мајку му стару.

Добро знај да увек ту сам ја...

 
Написано : 4. август 2022. 21:06
ЦЗБГ
(@czbg)
Уписи: 7131
Стара школа Admin
Започео тему
 
Posted by: @_Rygel XVI_

Бројчаник порука враћен на нулу,као и статус форумаша,тј звездице.

Ако због мојих предлога нешто гадно зезнеш са форумом,слободно трајни бан

Ма какав бан, али и ја бих да се форум мало среди. Рецимо имам проблем јер су неке ствари повезане, па никако не могу да раздвојим боје. Чим хоћу да ставим тегет боју слова на форуму, промени ми се боја на менију. Ова златна када се стави да буде позадина на старту форума, одмах мења и позадину ту где пишемо.

Добро знај да увек ту сам ја...

 
Написано : 4. август 2022. 21:09
Page 4 / 11

Остави одговор

Author Name

Author Email

Title *

Maximum allowed file size is 10MB

Preview 0 Revisions Saved
Скочи на траку са алаткама