Форум

Како шта функциониш...

Notifications
Clear all

Како шта функционише на форуму

Page 3 / 3
Ultras Šivša
(@ultras-sivsa)
Звезда му је све

A kako se kace klipovi sa youtube Dacho a da nije samo link?

A ok, izvalio sam. Samo se kopira link i umetne u prozor i pritisne na "add reply". Nema na cemu. 😎 

ReplyQuote
Posted : 01/03/2021 11:29 am
DJ Seduction and czbg liked
Meteorolog
(@meteorolog)
Звезда му је све

E ja da napisem predlog.

Da li se bez nekih ulaganja može završiti to, da tema na kojoj je poslednji post ide na vrh? 

Samim tim će se znati gde se poslednje pisalo, da se nastavi pisanje, a samim tim i pojača aktivnost foruma.

Ovako se mora ulaziti i svaku temu, pa onda na poslednju stranu i onda listati do poslednjeg posta... 

ReplyQuote
Posted : 03/03/2021 5:57 pm
bari1991 liked
czbg
 czbg
(@czbg)
Циганин до коске Admin

Овако, пребацио сам ти пост овде где пишемо о форуму 🙂

Елем, тема на којој је задње писано иде на врх али не може да буде испред ових залепљених тема. Залепљене теме се такође мењају у зависности на којој је последње писано, па тако и што се тиче тема које нису залепљене.

Што се тиче уласка на тему има један проблем који ја не знам како да решим. Наиме, када се на тему улази преко мобилног уређаја, редовно ме шаље на прву страницу и први пост уместо на задњу страницу и задњи пост.

Е, а када се улази са компјутера онда шаље на задњу страницу и задњи пост. 

Када би био неко ко се мало разуме у ове ствари, па да ускочи да помогне, било би супер. Са Ултра Шившом са разговарао и заиста је превише колико траже за неке додатке, мада ово што ти питаш нема у тим додацима.

Учинићемо све да форум буде бољи и прегледнији, али заиста не знам колико се шта може поправити јер сам лаик за те ствари.

Добро знај да увек ту сам ја...

ReplyQuote
Topic starter Posted : 03/03/2021 6:06 pm
czbg
 czbg
(@czbg)
Циганин до коске Admin

Опет прорадиле поруке након одређених проблема 🙂

Добро знај да увек ту сам ја...

ReplyQuote
Topic starter Posted : 29/03/2021 8:25 pm
Page 3 / 3