Форум

Како шта функциониш...
 
Notifications
Clear all

Како шта функционише на форуму

156 Уписи
21 Корисници
87 Likes
15.5 K Прегледи
Old school
(@old-school)
Уписи: 412
Циганштура
 

Преко сајта. Све нормално функционише. Не треба ово дирати 🙂

 
Написано : 23. јануар 2021. 19:58
мики
(@miki)
Уписи: 1501
Звезда ми је све
 

Сагласан.

 
Написано : 23. јануар 2021. 20:02
ЦЗБГ
(@czbg)
Уписи: 7122
Стара школа Admin
Започео тему
 

Овако, имам једну малу молбу, па се надам да ће сви који улазе на овај форум и видети ову поруку. Елем, пошто је овај форум нов и започет је пре неких 2 месеца, још увек нас нема пуно, посебно не пуно оних који коментаришу тј. пишу. Ипак, ја сам изузетно задовољан и захвалан да они који су ту квалитетно доприносе овом форуму, али волео бих ако би се можда свако од вас мало ангажовао да:

1. позове своје пријатеље на форум (посебно оне за које знате да имају шта квалитетно да напишу)

2. рекламира мало наш форум на својим друштвеним мрежама (фб, инста и твитер)

Такође, ако имате идеју како да привучемо нове људе (опет кажем не по сваку цену тј. не само некога ко би безвезе писао), слободно напишите.

Добро знај да увек ту сам ја...

 
Написано : 27. јануар 2021. 20:40
TommyCZBG reacted
ЦЗБГ
(@czbg)
Уписи: 7122
Стара школа Admin
Започео тему
 

ПРОРАДИЛЕ СУ ПРИВАТНЕ ПОРУКЕ!!!

Захваљујући нашем форумашу Денису Родману, напокон смо нашли начина да прораде приватне поруке на форуму, а да не морамо да плаћамо инсталацију истих 🙂 До душе, Родману морамо платити по пиву и то је то 🙂

Ево два начина како функционишу поруке:

1. Кликнете на чланове (Members) и на одређеног члана. У горњем десном углу тог члана имате опцију "Сајт профил". Кликните на њу и даће вам опцију слања јавне и приватне поруке. Колико видим ту је немогуће уњети назив поруке, мада то и није нешто битно.

2. Идите мишем у горњи десни угао гдје је ваш профил (на компу). када станете мишем на њега имате опцију "Месиџ" и када дођете мишем на њу имате "Њу Тред". Кликните ту и даће вам опцију да шаљете поруку. Ту већ можете да укуцате тему поруке, али има једна мала зачкољица. Када укуцавате "сабџект" тј. онога коме желите слати поруку, мора да буде његово дисплеј име које није код свакога исто (код већине јесте). Нпр. Dennis Rodman има дисплеј има dennis-rodman. Све то можете да видите када кликнете на "чланове". Дисплеј име је у оној загради.

Ако треба још појашњења, питајте.

Нотификација би требала да вам долази.

Добро знај да увек ту сам ја...

 
Написано : 14. фебруар 2021. 22:00
ЦЗБГ
(@czbg)
Уписи: 7122
Стара школа Admin
Започео тему
 

Прво, драго ми је да раде приватне поруке, тако да смо и то средили на молбу и задовољство форумаша 🙂

Како поставити фотку на форум?

Идите на фб, твитер, инстаграм или где је већ фотка постављена. Кликните десним кликом на мишу и одаберите "Копи имиџ". Само касније пејстујете овде и то је то 🙂

Добро знај да увек ту сам ја...

 
Написано : 15. фебруар 2021. 13:07
ganac reacted
Ultras Šivša
(@ultras-sivsa)
Уписи: 117
Делија
 

A kako se kace klipovi sa youtube Dacho a da nije samo link?

A ok, izvalio sam. Samo se kopira link i umetne u prozor i pritisne na "add reply". Nema na cemu. 😎 

 
Написано : 1. март 2021. 13:29
(@meteorolog)
Уписи: 96
Делија
 

E ja da napisem predlog.

Da li se bez nekih ulaganja može završiti to, da tema na kojoj je poslednji post ide na vrh? 

Samim tim će se znati gde se poslednje pisalo, da se nastavi pisanje, a samim tim i pojača aktivnost foruma.

Ovako se mora ulaziti i svaku temu, pa onda na poslednju stranu i onda listati do poslednjeg posta... 

 
Написано : 3. март 2021. 19:57
bari1991 reacted
ЦЗБГ
(@czbg)
Уписи: 7122
Стара школа Admin
Започео тему
 

Овако, пребацио сам ти пост овде где пишемо о форуму 🙂

Елем, тема на којој је задње писано иде на врх али не може да буде испред ових залепљених тема. Залепљене теме се такође мењају у зависности на којој је последње писано, па тако и што се тиче тема које нису залепљене.

Што се тиче уласка на тему има један проблем који ја не знам како да решим. Наиме, када се на тему улази преко мобилног уређаја, редовно ме шаље на прву страницу и први пост уместо на задњу страницу и задњи пост.

Е, а када се улази са компјутера онда шаље на задњу страницу и задњи пост. 

Када би био неко ко се мало разуме у ове ствари, па да ускочи да помогне, било би супер. Са Ултра Шившом са разговарао и заиста је превише колико траже за неке додатке, мада ово што ти питаш нема у тим додацима.

Учинићемо све да форум буде бољи и прегледнији, али заиста не знам колико се шта може поправити јер сам лаик за те ствари.

Добро знај да увек ту сам ја...

 
Написано : 3. март 2021. 20:06
ЦЗБГ
(@czbg)
Уписи: 7122
Стара школа Admin
Започео тему
 

Опет прорадиле поруке након одређених проблема 🙂

Добро знај да увек ту сам ја...

 
Написано : 29. март 2021. 22:25
ЦЗБГ
(@czbg)
Уписи: 7122
Стара школа Admin
Започео тему
 

@Sensee @bari1991 Продужио сам едитовање на 30 минута. Надам се да сада функционише,

Добро знај да увек ту сам ја...

 
Написано : 22. новембар 2021. 17:12
bari1991 reacted
(@mohikanac-dzek)
Уписи: 81
Делија
 

Ako moze jedno pitanje ?

Zasto se ne napravi da kada neko napise nesto na odredjenoj temi ta tema po automatizmu ne izbija na prvo mesto nego su teme zamrznute na istom mestu pa stalno mora se pregleda gde je napisano...

Nekako je onako lepse i lakse za koriscenje foruma...

 
Написано : 25. децембар 2021. 16:06
Kile, bari1991 and ЦЗБГ reacted
ЦЗБГ
(@czbg)
Уписи: 7122
Стара школа Admin
Започео тему
 

@mohikanac-dzek Зато што су неке теме пиноване. Оне по аутоматизму остају при врху. Нпр. на кошарци имаш пиноване теме утакмице, Евролига, АБА лига и чини ми се гласање. Тако је и на фудбалу. 

Добро знај да увек ту сам ја...

 
Написано : 25. децембар 2021. 16:09
bari1991
(@bari1991)
Уписи: 5704
Стара школа
 

Slazem se sa Indijancem. Mislim da to ne bi bio preveliki problem da se uradi a mnogo bi poboljsao forum.

Ovako zbog jednog posta moram ponovo da procitam dosta toga. 

 
Написано : 25. децембар 2021. 16:16
ЦЗБГ reacted
(@mohikanac-dzek)
Уписи: 81
Делија
 

@czbg A da se napravi odvojeno pinovani i obicni deo gde bi u pinovanom delu bila samo npr aktuelna utakmica ili nesto bas najvaznije u tom mometu...

Tada bi ove obicne teme mogle da se rotiraju po satnici poruka...

Mislim ne znam stvarno koliko je tako nesto obiman programerski posao posto se ne razumem bas najsjajnije u to...

Pricam samo o estetskom delu... 😉 

 
Написано : 25. децембар 2021. 16:17
ЦЗБГ reacted
ЦЗБГ
(@czbg)
Уписи: 7122
Стара школа Admin
Започео тему
 

@bari1991 Не разумем ово. Ккао мислиш због једног поста да прочиташ доста тога? Ја сам разумео да нпр. неко напише нешто на тему играчки кадар (она није пинована) и та тема се не појављује на самом врху кошаркашког дела форума, него се појављује испод пинованих тема. Јел тако? Да ли на то мислите?

Добро знај да увек ту сам ја...

 
Написано : 25. децембар 2021. 16:18
Page 2 / 11

Остави одговор

Author Name

Author Email

Title *

Maximum allowed file size is 10MB

Preview 0 Revisions Saved
Скочи на траку са алаткама