Форум

Добродошлица на фор...
 
Notifications
Clear all

[Закачено] Добродошлица на форум

170 Уписи
47 Корисници
347 Likes
20 K Прегледи
(@Anonymous)
Уписи: 0
Делија почетник
 

@czbg Важи, биће учињено управо сада. Знам како треба.

 
Написано : 14. август 2021. 17:59
bari1991 and ЦЗБГ reacted
ganac
(@ganac)
Уписи: 2374
Звезда ми је све
 

Dobro došao, prijatelju. Da li je to migracija sa SK?

 
Написано : 14. август 2021. 18:59
ЦЗБГ and Anonymous reacted
мики
(@miki)
Уписи: 1505
Звезда ми је све
 

@022boy Добродошлица и од мене. Лепо је видети да нам се неки нови чланови прикључују.

 
Написано : 14. август 2021. 19:37
ganac and Anonymous reacted
(@Anonymous)
Уписи: 0
Делија почетник
 

@ganac Šta je da je, bitno je da sam član foruma i da ćemo se lepo družiti.

Nisam znao da ne treba svoje ime i prezime da stavljam, pa je zato došlo do greške koju sam ispravio. 

 
Написано : 14. август 2021. 19:54
ganac, bari1991 and ЦЗБГ reacted
ЦЗБГ
(@czbg)
Уписи: 7145
Стара школа Admin
Започео тему
 

@022boy Ма, нама не смета, али ето, чисто ради заштите 🙂

Добро знај да увек ту сам ја...

 
Написано : 14. август 2021. 20:26
(@boske77)
Уписи: 1
Делија почетник
 

Pomaže bog braćo!

ZVEZDA DO SMRTI !!!!

Dobro znaj da uvek tu sam ja !!!

 
Написано : 13. октобар 2021. 21:28
bari1991, ganac and ЦЗБГ reacted
ЦЗБГ
(@czbg)
Уписи: 7145
Стара школа Admin
Започео тему
 

@boske77 Добро дошао, брате!

Добро знај да увек ту сам ја...

 
Написано : 13. октобар 2021. 21:32
(@Anonymous)
Уписи: 0
Делија почетник
 

Pozdrav, evo i ja da se prijavim. Bila sam nekad na staroj verziji ali se vise ne secam pod kojim imenom. Inace znamo se sa starog RSB foruma, a isli smo i na neke utakmice nekad zajedno.

Bari91 i ja sam banovana sa RSB zbog neceg sto se nije smelo bar u tom trenutku reci, ali nema veze forum odavno nije vise ko sto je bio, pa mi je zbog toga i drago da sam nasla novo mesto gde mogu opusteno da komentarisem u drustvu iskrenih zvezdasa.

Pozdrav i ziveli.

 
Написано : 10. децембар 2021. 21:05
zvezdanko, ganac, bari1991 and 1 people reacted
ЦЗБГ
(@czbg)
Уписи: 7145
Стара школа Admin
Започео тему
 

Добро дошла, Маги 🙂

Добро знај да увек ту сам ја...

 
Написано : 10. децембар 2021. 21:22
bari1991
(@bari1991)
Уписи: 5704
Стара школа
 

Nema vise psovanja na forumu.

Dobro nam dosla. Sta je to bilo na pivcetu za vikend. Nisam isao nekoliko dana onaj Zvezdani i ekipa sa delija net smori, Vidim cistka kao 48-me. 

 
Написано : 10. децембар 2021. 21:48
ganac reacted
ЦЗБГ
(@czbg)
Уписи: 7145
Стара школа Admin
Започео тему
 

@7-1-1989 Добродошлица и теби. Драго ми је да сте и Маги и ти са нама овде. Лепа се екипа окупља 🙂

Добро знај да увек ту сам ја...

 
Написано : 10. децембар 2021. 23:34
ЦЗБГ
(@czbg)
Уписи: 7145
Стара школа Admin
Започео тему
 

@7-1-1989 Супер, лепо од тебе да си ту са нама. Било би одлично да ово наставимо на теми о навијачима. Ако си тај који мислим да јеси, претпостављам да знаш мог пријатеља, другог админа, Грегија 🙂 Ако не, нема везе, настављамо свакако ту где си сада стао само на одговарајућој теми 😉

Добро знај да увек ту сам ја...

 
Написано : 11. децембар 2021. 00:29
(@Anonymous)
Уписи: 0
Делија почетник
 

@bari1991 

Ne znam sta se desilo ali sam i ja vidala da su pola tema pogasili a pola pozakljucavali, Zvezdani je tamo beli medved ne znam iz kog razloga. U svakom slucaju sad sam ovde , i sigurna sam da ce nam se jos ljudi pridruziti.

Poz.

 
Написано : 11. децембар 2021. 08:47
bari1991 and ЦЗБГ reacted
bari1991
(@bari1991)
Уписи: 5704
Стара школа
 
Posted by: @7-1-1989

Хвала лепо. Морам да признам да је главни разлог што сам се пријавио жеља да одговорим на поједине нетачне коментаре (за које се надам да су написани као последица незнања а не лоше намере) на темама о навијачима. Пре свега теби цзбг да кажем поводом транспарента, не, навијачи Звезде нису били на рођендану председниковог сина и то треба да зна сваки Звездаш пре свега а онда и остали. Као што ни летос тренер и играч ФКЦЗ нису честитали рођендан "том" Данилу него болесном детету али то шакалима тад није било битно него су свесно лагали као што лажу и сад.

Позивам и форумаша са сезонском картом који је "завршио са Мараканом" да то не ради јер је клубу потребан сваки Звездаш на стадиону, не дајте људи да нас разједињују увек истим јефтиним форама на која ни мала деца не падају више. Приче о режимском северу трају откад је група основана и сваки пут се испоставе као најобичније измишљотине док се не појави нова власт с којом ту групу поново бесрамно повезују.

Толико од мене за сад, да не дужим много, немој да верујете свему што прочитате на интернету и имајте мало више вере у људе који су деценијама увек уз клуб и само уз клуб. И наравно дођите на стадион! 🙂

Bozicni, kada za necije komentare napises da su netacni (i to 5 min posle ulaska na forum) red je da napises cinjenice koje govore da su ti komentari netacni. To sto si ti napisao da je tako meni apsolutno nista ne znaci. 

Ako uz jednu istinu da Katai i Deki nisu detetu Danilu cestitali letos rodjendan koji je u decembru vec onom bolesnom klincu, napises da vodje nisu pre neki dan sedeli u Graficaru i slavili rodjendan to ne znaci automatski da je ova druga tvrdnja tacna.  

Kako ti mozes da znas da navijaci Zvezde nisu bili na rodjendanu predsednikovog sina ? Ili si bio sa svima njima to vece ili si ti bio na rodjendanu predsednikovog sina. Mozda se pod bozicnim krije Ivan Radojevic vlasnik restorana gde je slavljen rodjendan predsednikovog sina koji najbolje zna ko je sve bio a ko nije bio na slavlju. 

Ovo sto ti radis i tvoji istomisljenici sa foruma delija upravo tera ljude sa stadiona. Bio sam deo grupe dosta godina, vise nisam jer volim da mislim svojom glavom. Sever je srz kluba i esencija zvezdastva. Nek nastavi grupa da radi to sto radi jer to radi najbolje na svetu. A to sta cu da mislim o laznom doktoru, bekriji, detetu danilu, slikama na zidovima, timu, treneru, navijacima... je moja stvar i moje misljenje koje ne moze niko da natura. To je pokusano sa stokom i sada su im prazne tribine. 

Svako dobro ti zelim, ali se ne kaci vise na moje postove. To sta ja radim i pisem nije deo tvog univerzuma. 

 

 
Написано : 11. децембар 2021. 10:23
(@Anonymous)
Уписи: 0
Делија почетник
 
Posted by: @7-1-1989

@magi969  Бели медвед је јер човек има дела иза себе. Толико само могу да кажем. 

 

To mu ne daje pravo da vredja ljude do bezobrazluka. I nepoštovanja. 

This post was modified пре 2 године by Anonymous
 
Написано : 13. децембар 2021. 11:26
bari1991 and ЦЗБГ reacted
Page 4 / 12

Остави одговор

Author Name

Author Email

Title *

Maximum allowed file size is 10MB

Preview 0 Revisions Saved
Скочи на траку са алаткама