Nova tri boda za Zvezdine dame

Zvezdine fudbalerke su u 5. kolu Superlige Srbije savladale TSC u Kanjiži rezultatom 2:1.

Crveno-bele su u vođstvo došle u 17. minutu kada je Mina Čavić zatresla mrežu domaćih. Drugi pogodak naše fudbalerke su postigle u 84. minutu, a u listu strelaca se upisala Mirela Tenkov. TSC je smanjio u 89. minutu, a gol je pripisan našem golmanu Jovani Petrović, ali nije više bilo vremena da domaće da dođu do izjednačenja, pa je na kraju Zvezda upisala nova tri boda – 1:2.

Posle kompletiranog 5. kola Superlige Crvena zvezda sa četiri pobede i jednim porazom zauzima 3. mesto, isto kao i drugoplasirani Mašinac koji ima nešto bolju gol razliku. Narednog vikenda na programu je 6. kolo u kojem crveno-bele dočekuju ekipu Sloge iz Zemuna.

TSC – CRVENA ZVEZDA 1:2 (0:1)

Kanjiža – Stadion: FK Potisje. Sudija: Ivana Čolaković. Strelci: M.Čavić u 17. i Tenkov u 84. minutu za Crvenu zvezdu, Petrović (autogol) u 89. minutu za TSC. Žuti kartoni: Belovan (TSC), Stamenić, Petrović, Tenkov (Crvena zvezda).

TSC: Vešić (od 46. minuta Đapić), Knežević, Božić (od 58. minuta Balaž), Belovan, Radosavljević, Marjanović, Siluši (od 82. minuta Jović), Trbojević (od 77. minuta Jelača), Đokić, Jovanović, Kermeci (od 77. minuta Petrović).

CRVENA ZVEZDA: Petrović, N.Čavić (od 51. minuta Stamenić/ od 82. minuta Kučinar), Šćepanović, Đorđević, Žarković, Aranđelović (od 64. minuta Popović), Milović (od 51. minuta Stojanović), Jestrović (od 51. minuta A.Savanović), Tenkov, Sremčević, M.Čavić.