Borjan nezaposlen, Ben igrač utakmice

Crvena zvezda je pobedila Proleter 4:0 i sigurno korača ka tituli prvaka Srbije.

Na ovom meču bio je i naš kolega sa portala. LJ. Mudrinić, koji je ovako video pojedinačni učinak igrača Crvene zvezde.

Borjan – Nezaposlen. U prvom poluvremenu lako uhvatio “živu” loptu i uglavnom bio zaposlen samo oko centaršuteva.

Gajić, Rodić – Igrali dosta ofanzivno i stajali dosta visoko. Na kraju zasluženo zabeležili asistencije, Gajić dve, a Rodić jednu.

Degenek, Milunović – Lako odradili posao i nisu dali protivniku priliku da se iskaže.

Petrović – Odigrao konkretno u odbrambenoj fazi, ali u fazi napada bez konkretnog učinka.

Nikolić – Postigao pogodak i imao jednu dobru priliku. Nije možda na nivou koji navijači očekuju od njega, ali ide na bolje.

Ben – Standardno dobar. Pokušavao konstantno da odigra završni pas. Nagrađen pogotkom. Igrač utakmice.

Kanga – Dosta se nudio, ali često potez više. U svakom slučaju, ovog proleća bolji nego jesenas.

Ivanić – Glavni kreator. U svakom napadu lopta je bar jednom kod njega. Da je odigrao celi meč bio bi igrač utakmice.

Pavkov – Promašio nekoliko šansi, ali se dobro otkrivao. Kod autogola Proletera bi verovatno bio strelac da je lopta došla do njega.

Katai – Pauza je ostavila traga na njegove trkačke sposobnosti, ali zannje i želja su i dalje prisutni. Nagrađen pogotkom u poslednjem minutu susreta.

Srnić – Velika radilica, ali trebaće mu još par utakmica da bude onaj stari.

Odada, Krstović, Gavrić – Bez konkretnog učinka za ono malo vremena koje su proveli na terenu kada je utakmica već bila odlučena.

Ko je po vama bio igrač utakmice protiv Proletera?