Борјан незапослен, Бен играч утакмице

Црвена звезда је победила Пролетер 4:0 и сигурно корача ка титули првака Србије.

На овом мечу био је и наш колега са портала. Љ. Мудринић, који је овако видео појединачни учинак играча Црвене звезде.

Борјан – Незапослен. У првом полувремену лако ухватио “живу” лопту и углавном био запослен само око центаршутева.

Гајић, Родић – Играли доста офанзивно и стајали доста високо. На крају заслужено забележили асистенције, Гајић две, а Родић једну.

Дегенек, Милуновић – Лако одрадили посао и нису дали противнику прилику да се искаже.

Петровић – Одиграо конкретно у одбрамбеној фази, али у фази напада без конкретног учинка.

Николић – Постигао погодак и имао једну добру прилику. Није можда на нивоу који навијачи очекују од њега, али иде на боље.

Бен – Стандардно добар. Покушавао константно да одигра завршни пас. Награђен поготком. Играч утакмице.

Канга – Доста се нудио, али често потез више. У сваком случају, овог пролећа бољи него јесенас.

Иванић – Главни креатор. У сваком нападу лопта је бар једном код њега. Да је одиграо цели меч био би играч утакмице.

Павков – Промашио неколико шанси, али се добро откривао. Код аутогола Пролетера би вероватно био стрелац да је лопта дошла до њега.

Катаи – Пауза је оставила трага на његове тркачке способности, али занње и жеља су и даље присутни. Награђен поготком у последњем минуту сусрета.

Срнић – Велика радилица, али требаће му још пар утакмица да буде онај стари.

Одада, Крстовић, Гаврић – Без конкретног учинка за оно мало времена које су провели на терену када је утакмица већ била одлучена.

Ко је по вама био играч утакмице против Пролетера?