Hokej Hokej/Izveštaji

Red Tim još jednom poražen od Vojvodine

Ekipa Red Tima odigrala je još jedan meč protiv ekipe Vojvodine u okviru Državnog prvenstva Srbije u hokeju na ledu i doživela i treći poraz.

Ipak, mlađi pogon Crvene zvezde ostavio je sasvim solidan utisak na ovom meču i nije se osramotio, iako je igrao oslabljen. Vojvodina je pokazala da je ipak prejaka za ove golobrade mladiće, ali verujemo da će već sledeće godine igrači Red Tima iskoristiti ovo stečeno iskustvo i da će prikazati još bolje partije.

Vojvodina je povela u 10. minutu meča preko Radosavljevića, a izjednačenje Red Timu doneo je Matija Nikolić u 18. minutu. Ipak, Novosađani su dodali gas, pa su na odmor otišli sa prednošću od 1:2 golom Vučurevića. U drugoj trećini golove za goste su postigli Balaban i M. Pušac, dok je u poslednjem periodu Grković bio strelac za konačnih 1:5.