Хокеј Хокеј/Извештаји

Ред Тим још једном поражен од Војводине

Екипа Ред Тима одиграла је још један меч против екипе Војводине у оквиру Државног првенства Србије у хокеју на леду и доживела и трећи пораз.

Ипак, млађи погон Црвене звезде оставио је сасвим солидан утисак на овом мечу и није се осрамотио, иако је играо ослабљен. Војводина је показала да је ипак прејака за ове голобраде младиће, али верујемо да ће већ следеће године играчи Ред Тима искористити ово стечено искуство и да ће приказати још боље партије.

Војводина је повела у 10. минуту меча преко Радосављевића, а изједначење Ред Тиму донео је Матија Николић у 18. минуту. Ипак, Новосађани су додали гас, па су на одмор отишли са предношћу од 1:2 голом Вучуревића. У другој трећини голове за госте су постигли Балабан и М. Пушац, док је у последњем периоду Грковић био стрелац за коначних 1:5.