Hokej Hokej/Izveštaji

Zvezda slavila protiv Red Tima i u 4. meču

Crvena zvezda i Red Tim odigrali su i svoj četvrti meč ove sezone u okviru Državnog prvenstva Srbije. Ni ovog puta nije došlo do iznenađenja, pa su starije kolege slavile protiv mlađih rezultatom 7:2 (3:0, 1:1, 3:1).

Kerezović je doveo Zvezdu u vodstvo od 1:0 već u 6. minutu ovog meča, da bi Cvik dva minuta kasnije povisio na 2:0. U 14, minutu Anđelković je zatresao mrežu Red Tima za 3:0, što je bio i konačan rezultat ovog dela igre.

Drugi period završen je nerešeno 1:1. Strelac za Zvezdine oklopnike bio je Anić (4:0), a Nikolić je pogodio za Red Tim (4:1).

U poslednjem periodu videli smo tri brza pogotka Zvezde za vodstvo od 7:1. Prvo je Cvik svojim drugim golom povećao na 5:1, da bi Novaković povisio na 6:1, a u listu strelaca se upisao i kapiten Brkušanin (7:1). Drugi gol za Red Tim, i poslednji na utakmici, postigao je Kravljanaz za konačnih 7:2.

Red Tim svoj sledeći meč igra u subotu protiv ekipe Vojvodine od 20:45 časova u ledenoj hali Pionir.