Хокеј Хокеј/Извештаји

Звезда славила против Ред Тима и у 4. мечу

Црвена звезда и Ред Тим одиграли су и свој четврти меч ове сезоне у оквиру Државног првенства Србије. Ни овог пута није дошло до изненађења, па су старије колеге славиле против млађих резултатом 7:2 (3:0, 1:1, 3:1).

Керезовић је довео Звезду у водство од 1:0 већ у 6. минуту овог меча, да би Цвик два минута касније повисио на 2:0. У 14, минуту Анђелковић је затресао мрежу Ред Тима за 3:0, што је био и коначан резултат овог дела игре.

Други период завршен је нерешено 1:1. Стрелац за Звездине оклопнике био је Анић (4:0), а Николић је погодио за Ред Тим (4:1).

У последњем периоду видели смо три брза поготка Звезде за водство од 7:1. Прво је Цвик својим другим голом повећао на 5:1, да би Новаковић повисио на 6:1, а у листу стрелаца се уписао и капитен Бркушанин (7:1). Други гол за Ред Тим, и последњи на утакмици, постигао је Крављаназ за коначних 7:2.

Ред Тим свој следећи меч игра у суботу против екипе Војводине од 20:45 часова у леденој хали Пионир.