Poraz Zvezde posle velikog preokreta

Fudbalerke Crvene zvezde doživele su poraz u 3. kolu Superlige od TSC iz Kanjiže rezultatom 3:4 (3:0).

Od sjaja do očaja. Ta rečenica najbolje opisuje ishod meča u kojem je naša ekipa ispustila ogromnu prednost na poluvremenu i na kraju izgubila.

Crveno-bele su odlično započele meč i već u 3. minutu preko Mbape Etoundi su stigle do vođstva. Nastavile su naše devojke sa odličnom igrom i golovima Ksenije Pavlović u 32. i 40. minutu dolaze do visokog vođstva od 3:0 na poluvremenu utakmice.

U nastavku susreta igra našeg tima se potpuno raspala. Fudbalerke Crvene zvezde su za samo deset minut ispustile prednost. Golovima Mine Kecman, Ivane Trbojević i Milane Knežević TSC je izjednačio rezultat u 64. minutu, da bi Kecman svojim drugim pogotkom u samom finišu meča donela pobedu gošćama iz Kanjiže.

Sledećeg vikenda na programu je 4. kolo Superlige Srbije za žene u kojem Crvena zvezda gostuje Vojvodini u Novom Sadu.

CRVENA ZVEZDA – TSC 3:4 (3:0)

Beograd – Stadion: Rajko Mitić – jug veštačka trava. Sudija: Andrijana Damjanović. Strelci: Etoundi 3, Pavlović 32. i 40. minut za Crvenu zvezdu, Kecman 55, 90, Trbojević 61. i Knežević 64. minut za TSC. Žuti kartoni: Šćepanović, A. Savanović, Etoundi (Crvena zvezda), Šoti (TSC).

CRVENA ZVEZDA: Cetinja, Šćepanović, Popović (od 48. Crnjak), Miladinović, Barjaktarović, A. Savanović, Tenkov, Etoundi, Aranđelović, Milović, Pavlović (od 79. S. Savanović).

TSC: Đapić, Drobnjak, Knežević, Balaž, Šoti (od 69. Božić), Jelača, Kecman, Siluši, Trbojević (od 87. Ivošević), Jankov, Kermeci (od 47. Bradić).