Prva pobeda Zvezdinih dama u Regionalnoj ligi

Vaterpolistkinje Crvene zvezde zabeležile su prvi trijumf u Regionalnoj ligi. Crveno-bele su u 3. kolu prvog turnira koji se održavao u Beogradu savladale OVK POŠK sa 7:8.

Loše je počelo po crveno-bele koje su posle prvih osam minuta gubile sa 3:0. Do poluvremena Zvezda je smanjila na 3:2, a početkom treće četvrtine je uspela i da izjednači. Do kraja meča vodila se velika borba, a golom Jovane Pantović u zadnjem minutu naša ekipa je došla do pobede – 7:8.

Po dva gola za crveno-bele postigle su Anja Mišković i Tijana Jakovljević, a po jedan Ilić, Novaković, Mijušković i Pantović.

Nakon prvog turnira Regionalne lige vodi Mladost sa maksimalnim učinkom, dok su ostale ekipe zabeležile po jednu pobedu.

OVK POŠK – CRVENA ZVEZDA 7:8 (3:0, 0:2, 3:4, 1:2)

Beograd – Bazen: SRC Milan Gale Muškatirović. Igrač više: OVK POŠK 10(2), Crvena zvezda 14(2). Peterci: OVK POŠK 3(1).

OVK POŠK: I. Barišić, Skvićimaro, Vujević, Carević 4, Vukelić, M. Butić, Majlat, J. Butić, M. Barišić, I. Butić 1, B. Barišić 1, D. Butić 1, Šerka, Batinović. Trener: Tino Vegar.

CRVENA ZVEZDA: Lazić, Pantović 1, Čegar, Mijušković 1, Đukić, Miljković, Milovanović, Novaković 1, Kaplarević, H. Ilić 1, Teodorović, Jakovljević 2, Vujović, Mišković 2. Trener: Dragana Ivković.