Хокеј Хокеј/Извештаји

Seniori Zvezde poraženi od Medveščaka

Poslednju utakmicu ove godine, a 88 po redu u okviru takmičenja IHL lige, odigranu u Domu sportova, pred simboličnih 88 gledalaca, seniori SKHL Crvena zvezda, izgubili su rezultatom 3:1 od ekipe Medveščaka.

Početkom četvrtog minuta prve trećine, prvi gol za svoju ekipu postiže Janković Ivan, na asistencije Kegalj Bruna i Senzel Nikole, da bi već u startu devtog, Mikulić Luka, na asistenciju Fičur Bruna zabeležio još jedan. Osamnaestog minuta igre, protivnički gol potresa kapiten Zvezde, Brkušanin Marko, na asistenciju Đumić Mirka.

Druga trećina protiče samo jednim golom, koji je početkom tridesetdevetog minuta postigao Janković Ivan, a na asistencije Kegalj Bruna i Miličić Matije.

Polednji period igre protiče bez golova, te se utakmica završava krajnjim skorom 3:1.

Ovim su seniori Zvezde zatvorili igrački deo ove godine, a već početkom januara predstoje im nove utakmice u IHL-u. Termini istih biće naknadno objavljeni.