Рукомет Рукомет/Извештаји СДЦЗ

Zvezda savladala Požarevac

Autor: CZBG

Rukometaši Crvene zvezde nastavljaju pobedničkim putem. Ovaj put je savladana ekipa Požarevaca rezultatom 31:23 (15:11).

thumbnail__bts4078

Najefikasniji u redovima crveno-belih bio je Mladen Šotić sa 7 postignutih pogodaka, a pratio ga je Kljajić Aleksa sa 6. U redovima gostiju jedini raspoložen bio je Đukić Milan sa 7 pogodaka.

Zvezda je na početku zaigrala snažno i u 8. minuti susreta došla do vodstva od 5:0. Gosti iz Požarevca su u 19. minutu uspeli da smanje rezultat na 10:7, ali onda crveno-beli momci pojačavaju ritam i u 23. minutu dolaze do 7 poena prednosti (14:7). Do kraja poluvremena, ekipa iz Požarevca uspeva da svede rezultat na, koliko-toliko, podnošljivih 15:11 za Crvenu zvezdu.

U drugom poluvremenu gosti nisu imali snage da učine nešto više i puleni Nenada Peruničića su meč priveli kraju bez nekih većih napora.

Fotografije sa utakmice u Šumicama pogledajte OVDE.