Остали спортови СДЦЗ

Ragbisti demolirali Partizan

Treći ovosezonski večiti derbi i treća pobeda Crvene zvezde. Polufinale Кupa Srbije pripalo je crveno belima koji su na Adi Ciganliji mnogo lakše nego što se očekivalo savladali Partizan.

Zvezda je od samog starta bila mnogo motivisanija i kvalitetnija, tako da su crveno-beli već na poluvremenu imali lepu prednost od 22-0. Dominacija je nastavljena i u drugom poluvremenu, a konačni rezultat 40-8 mogao je biti i ubedljiviji, da crno-beli konačno nisu našli ključ za granitnu Zvezdinu odbranu. Ipak, više od časnog poraza Partizan nije mogao.

Crvena zvezda je na taj način izborila plasman u finale Кupa Srbije, gde će im rival biti stari znanc, ekipa Dorćola, koja je u drugom polufinalu, na gostovanju, bila bolja od Novog Beograda (28:10).