Vaterpolisti nastavili pozitivan niz u Superligi

Vaterpolisti Crvene zvezde savladali su Proleter u prvoj utakmici 7.kola Superlige na 25.maju – 22:7 (5:2, 7:0, 4:3, 6:2).

Posle sinoćnje pobede rukometaša slavili su i vaterpolisti protiv Proletera. Crvena zvezda je do poluvremena prelomila utakmicu i rešila pitanje pobednika.

Vukićević je sa tri gola u prvom periodu obezbedio prednost našem timu, Seman i Milojević su potvrdili razliku (5:2), da bi u drugoj četvrtini usledila goleada i nastavak serije do konačnih 9:0. Redom su pogađali Radović dva puta, Gavrilović, Vasić tri puta i Tankosić za 12:2 na poluvremenu.

Post od 13 minuta i Zvezdinu seriju prekinuo je Ćorić, a crveno-beli u nastavku nastavili da povećavaju razliku (16:5), do konačnih 22:7 pogotkom Dankovića.

Po tri gola su postigli Vasić, Vukićević i Radović, po dva Tankosić, Danković, Seman, Milojević i Gavrilović.