Фудбал Фудбал/Вести Фудбал/Извештаји и анализе

Милојевић: Појединци скренули пажњу

Утиске после пораза од Зенита резултатом 3:1, изнео је шеф стручног штаба нашег тима Милош Милојевић.

Прво полувреме је било доста коректно и одговорно, док смо имали снаге и мотивације. За овај транзициони период, ван сезоне, у моменту кад нисмо у најбољој форми је било сасвим задовољавајуће. Друго полувреме су фудбалери Зенита решили на њихов квалитет, јер нисмо имали одговор за играче који су ушли са клупе. Фалило је више притиска на лопту и трчања, а они су то користили и долазили у позиције да постигну гол. Из једног пенала и две добре шансе, постигли су три гола. Нисам задовољан резултатом, али смо могли да видимо колико су неки млади играчи спремни за Европу и за оно што нама треба. Неки су, не бих о именима, показали да може да се рачуна на њих, али да морају да раде још више и да буду спремни за 90, а не за 50 минута. С друге стране, видели смо да када немамо цео костур тима, иако много пута сви путу оштри према њима, веома је тешко да изађемо на крај са оваквим противницима – почео је Милојевић.

И данас су наши навијачи имали сјајну подршку, као и увек, а Милојевић уверава да ће Звезда на пролеће бити још боља.

Хвала навијачима на фантастичној подршци коју су нам пружали током читаве полусезоне и у Европу и у првенству. Остали смо им дужни, свестан сам тога, поготово на европским гостовањима и то је нешто на чему ћемо да радимо и што ћемо морати да мењамо. Очекујем да на пролеће буду у још већем броју на трибинама – подвукао је Милојевић.