Станковић задовољан победом у Новом Саду

Црвена звезда забележила је још једну победу у Суперлиги Србије. овог пута црвено-бели су савладали екипу Пролетера, у Новом Саду, минималним резултатом 1:0, а  стрелац је био Бен.

Тренер Црвене звезде, Дејан Станковић, је после овог сусрета изразио задовољство победом и рекао да се на овакав начин осваја титула првака.

– Имамо много утакмица у последње време и то се могло приметити у првом полувремену. Било је вруће, противник је пружио добар отпор, али нисмо губили идеју о победи и остали смо концентрисани читав меч. Прихватам грешке из првог полувремена, али у наставку смо заиста били добри. Направљене су праве измене и успостављен је јак ритам. Не може свака утакмица да се побеђује убедљиво. Битна су три бода. Кроз овакве утакмице се расте и осваја титула. Када је тешко, сви се скупимо и победимо.