Zvezda sigurna protiv Proletera

Proleter- Crvena zvezda

Fudbaleri Crvene zvezde gostovali su danas u Novom Sadu gde su odigrali meč protiv Proletera, u okviru 15. kola Superlige Srbije. Crveno-beli su bili sigurni i slavili rezultatom 2:0 (0:0).

U prvom poluvremenu nije bilo golova i pored nekoliko izglednih prilika. Tek u drugom poluvremenu Zvezda je nešto ozbiljnijim pristupom u 59. minuti došla do vodstva. Strelac je bio Mateo Garsija.

Nastavila je Zvezda u istom ritmu, ali se na drugi gol čekalo do 82. minute kada je Boaći na odličnu asistenciju Milana Jevtovića povisio na konačnih 0:2.

Proleter:  Petrić, Pejić, Mirosavljev, Marjanović (od 83. S. Jovanović), Leandro, B. Jovanović (od 73. Rušević),  Andrejević, Šćepanović (od 64. Novaković), Tanasin, Babić, Kovačević.

Rezerve: Elesin, Mitrović, Balabanović, Novaković, Pantić, S. Jovanović, Rušević.

Crvena zvezda: Borjan, Gajić, Milunović, Pankov, Rodić, Kanjas, Vulić (od 62. Jovančić), Marin, Garsija, Simić (od 62. Boaći), Pavkov (od 81. Jevtović).

Rezerve: Popović, Degenek, Babić, Jovančić, Jevtović, Boaći, Krstović.