Фудбал Фудбал/Извештаји и анализе Фудбал/Омладински погон

Poraz omladinaca u Nišu

Izvor: FK Crvena zvezda

Omladinci Crvene zvezde poraženi su na gostovanju Radničkom u Nišu rezultatom 4:3.

Loše izveden korner domaćina ostavio je prostor za kontranapad crveno-belih koji je Luka Velikić rutinski pretočio u pogodak.
Radnički je odgovorio samo šest minuta kasnije, posle kornera Andrije Stamenkovića grešku Krstovića naplatio je Aleksandar Stamenković.
Potpuni preokret domaćin je ostvaro pogotkom Mladenovića, a dva minuta kasnije je i udvostručio prednost.
Odličan početak drugog poluvremena i pogoci Burmaza i Milikića najavili su novi preokret, ali je pobedu domaćinu doneo Karkić posle dodavanja Stamenkovića sa levog boka.
Radnički Niš – Crvena zvezda 4:3 (3:1)
Strelci: Al. Stamenković u 8, Mladenović u 35, An. Stamenković u 37. i Karkić u 62. za Radnički, a Velikić u 2, Burmaz u 46 i Milikić u 51. minutu za Crvenu zvezdu.
Žuti kartoni: Jovanović, Stamenković, Ilić (Radnički), Savić, Stajić, Kupusović (Crvena zvezda).
Radnički: Ilić, N. Petrović, Živković (od 70. Ranđelović), An. Stamenković, Ristić (od 89. Dimitrijević), M. Petrović, Jovanović, Sekulić (od 76. Krstić), Al. Stamenković, Stefanović, Mladenović (od 53. Karkić).
Crvena zvezda: Krstović, Milisavljević, Stajić, Adžibaba (od 86. Ajdinović), Savić, Milikić, Velikić (od 82. Stojanović), Stojančić (od 73. Dedijer), Kupusović, Jočić, Đorđević (od 46. Burmaz).