Фудбал Фудбал/Извештаји и анализе Фудбал/Омладински погон

Rutinska pobeda kadeta

Izvor: FK Crvena zvezda

Kadeti Crvene zvezde pobedili su rezultatom 4:0 Slobodu iz Užica u 6. kolu Kadetske lige Srbije i nastavili trijumfalni niz.

Izabranici Slavoljuba Đorđevića bili su bolji rival tokom celog meča, a mrežu Užičana načeli su u 11. minutu kad je preciznim udarcem Pantović savladao Vujičića.

Crveno-beli biseri prednost su udvostručili u 54. minutu, a najspretniji u petercu Slobode, posle kornera, bio je Ilić. Sedam minuta kasnije Babić je potopio sve lađe gostiju iz jedanaesterca koji je prethodno nad njim načinio Radojević.

Konačan rezultat postavio je Đuričković u poslednjim trenucima meča, stavivši tako pečat na petu Zvezdinu pobedu u šest kola.

Crvena zvezda – Sloboda 4:0 (1:0)

Teren: Pomoćni teren stadiona “Rajko Mitić”
Sudija: Bora Marinković (Beograd)
Strelci: Pantović u 11′, Ilić u 54′, Babić (iz jedanaesterca) u 61′ i Đuričković u 90′
Žuti kartoni: Radojević u 60′ (Sloboda)

Crvena zvezda: Ćopić, Mitrović, Radovanović, Matić, Lukić, Pisar (od 66′ Vasiljević), Radulović (od 46′ Njamculović), Ilić, Babić (od 66′ Piplica), Eleven (od 60′ Ilić), Pantović (od 66′ Tošković).
Sloboda: Vujičić (od 83′ Tomić), Reljić (od 56′ Tešić), Radojević, Šopalović (od 81′ Cema), Oparnica (od 71′ Tomašević), Opačić, Mitrović, Gudurić, Jakovljević (od 84′ Janjić), Vrbić, Laketić.