Одбојка Одбојкаши

Odbojkaši u 1/4 finalu Kupa izazivača

Autor: CZBG

Odbojkaši Zvezde plasirali su se u 1/4 finale Kupa izazivača, nakon što su i u revanš meču u Beogradu savladali ekipu mađarskog Fino Kapošvara rezultatom 3;2 (25:21, 25:19, 23:25, 18:25, 15:11). Sjajno su crveno beli odbojkaši počeli meč pred oko 400 gledalaca u hali Šumice i poveli sa 2:0 u setovima, što je već tada bilo dovoljno za prolaz u sledeću rundu. Nakon toga dolazi do opuštanja, Mađari su zaigrali mnogo bolje u naredna dva seta i izjednačavaju rezultat na 2:2. No ipak mse naša ekipa trgla u 5 setu i došla do zaslužene pobede.

Najbolji u našoj ekipi bio je Aleksandar Gmitrović sa 27 poena, a njemu uz rame bio je Filip Stoilović sa 22 poena. U mađarskom timu istakao se Balazs Bagisc.

C.Zvezda: Okolić 10, Jevtić (L), Stefanović 3, Stoilović 22, Gmitrović 27, Koprivica 13, Milutinović 7, Nejić, Martinović, Kecman, Blagojević, Buculjević 3. Trener: Dragan Kobiljski.

 

Додајте коментар

Кликните да бисте објавили коментар

Скочи на траку са алаткама