Фудбал Фудбал/Играчи на позајмици

Učinak pozajmica: Marinković strelac, Iličić asistent.

Autor: CZBG

Proteklog vikenda prvoligaši nisu igrali utakmice zbog reprezentacije, ali su zato nastupali klubovi ostalih liga:

Marko Marinković (Sinđelić) – odigrao svih 90 minuta, postigao vodeći pogodak za svoju ekipu, u ”žurnalu” proglašen za igrača utakmice u vrlo bitnoj pobedi kući nad Slogom K. od 3:0;

Nikola Karaklajić (Sinđelić) nije nastupio;

Milan Jokić (Kolubara) odigrao svih 90 minuta, poraz na strani od Bačke 1:2;

Nikola Stojković (BSK) – igrao do 16. minuta kada je zamenjen, poraz na strani od Jedinstva Už. 0:1;

Dušan Đorđev (Dinamo P.) – odigrao svih 90 minuta, remi kući sa Dunavom 2:2. Reč je o bivšem golmanu naših juniora za koga još nismo sigurni da li je na pozajmici ili nije, čim proverimo obavestićemo.

Miloš Brajović (Dinamo P.) – odigrao svih 90;

Filip Manojlović (Sopot), odigrao svih 90, remi kući sa Poletom 2:2;

Zlatko Iličić (Sopot)   odigrao svih 90, asistirao za vodeći pogodak Sopota, po izveštaču žurnala najbolji u svojoj ekipi;

Lazar Mitrović (Sopot) ušao u igru u 68. minutu;

Nenad Cvetković (Rakovica) odigrao svih 90, pobeda kući nad Budućnošću 2:0;

Željko Žerađanin (Rakovica) nije nastupio;

Nikola Đorđević (BASK) ušao u igru u 80. minut, pobeda na strani nad Sremom 2:0;