Форум

Како шта функциониш...
 
Notifications
Clear all

Како шта функционише на форуму

156 Уписи
21 Корисници
87 Likes
15.5 K Прегледи
(@stole92)
Уписи: 928
Звезда ми је све
 

@czbg pa ti kaži ovako evo naredne 2 nedelje otvaramo forum za registraciju članova, a posle toga narednih mesec i po dana se strpite da bi forum ličio na nešto, i tako u krug 😂

 
Написано : 24. август 2022. 08:27
ЦЗБГ reacted
ЦЗБГ
(@czbg)
Уписи: 7126
Стара школа Admin
Започео тему
 

🤣

Добро знај да увек ту сам ја...

 
Написано : 24. август 2022. 08:42
(@bulbulder-g16)
Уписи: 3
Делија почетник
 

Treba mi pomoć, preko kog linka da vidim post-ove od predhodne posete. Kada ovo ukucam dobijem praznu stranu a ima novih post-ova. https://www.czbg.net/community/recent/?view=unread

Unapred hvala na pomoći.

 
Написано : 26. август 2022. 17:21
ЦЗБГ
(@czbg)
Уписи: 7126
Стара школа Admin
Започео тему
 
Posted by: @bulbulder-g16

Treba mi pomoć, preko kog linka da vidim post-ove od predhodne posete. Kada ovo ukucam dobijem praznu stranu a ima novih post-ova. https://www.czbg.net/community/recent/?view=unread

Unapred hvala na pomoći.

Ух, ух...не знам ни ја 🙂 хајде ми само објасни како мислиш претходни постове. Да се вратио на пост који си читао пре последњег?

Добро знај да увек ту сам ја...

 
Написано : 26. август 2022. 17:27
(@bulbulder-g16)
Уписи: 3
Делија почетник
 

Ranije mi izbaci sve topic-e na kojima je neko pisao od kada sam poslednji put bio na forumu a kada kliknem na topic otvori mi post koji je napisan prvi od kada sam poslednji put bio na forumu. 

 
Написано : 26. август 2022. 17:30
ЦЗБГ reacted
(@bulbulder-g16)
Уписи: 3
Делија почетник
 

Sada ne mogu da dobijem tu listu topic-a na kojima je pisano od kada sam poslednji put bio na forumu. Ovaj link https://www.czbg.net/community/recent/?view=unread

 
Написано : 26. август 2022. 17:31
ЦЗБГ reacted
ЦЗБГ
(@czbg)
Уписи: 7126
Стара школа Admin
Започео тему
 

@bulbulder-g16 Ти је вероватно до поставки...морам све прегледати јер нам је овај апдејт направио огромне проблеме.

Добро знај да увек ту сам ја...

 
Написано : 26. август 2022. 19:45
(@Anonymous 28501)
Уписи: 651
Циганштура
 

Stvarno malo mi je sad baš teško da čitam forum toliko je nekako sve nepregledno i komplikovanije za praćenje

 
Написано : 26. август 2022. 19:51
ЦЗБГ
(@czbg)
Уписи: 7126
Стара школа Admin
Започео тему
 

ма само треба да се одраде контрасти неких боја и то ће све бити другачије. Чекам да се нека колегица од нашег брата са твитера "смилује" и да то одради.

Добро знај да увек ту сам ја...

 
Написано : 26. август 2022. 23:08
ЦЗБГ
(@czbg)
Уписи: 7126
Стара школа Admin
Започео тему
 

Сада сам мало успео нешто да средим, али још увек немам посебне боје за неке ствари па никако да довршим да има добар контраст. Надам се да ћу успети.

Добро знај да увек ту сам ја...

 
Написано : 27. август 2022. 07:54
ЦЗБГ
(@czbg)
Уписи: 7126
Стара школа Admin
Започео тему
 

Да ли је сада ишта боље? Дајте још предлога шта би требало можда поправити (ако је могуће).

@bulbulder-g16 покушаћемо да решимо ово са непрочитаним уписима, али не обећавам јер је баш неки баг у питању и морамо се посветити томе.

Добро знај да увек ту сам ја...

 
Написано : 27. август 2022. 13:19
ЦЗБГ
(@czbg)
Уписи: 7126
Стара школа Admin
Започео тему
 

Како вам сада изгледа форум преко компа, а како преко мобилног?

Добро знај да увек ту сам ја...

 
Написано : 28. август 2022. 19:04
(@Anonymous 32095)
Уписи: 1985
Звезда ми је све
 

Докле год се нико не жали добро је...Битније је да све функционише како треба.Мало док се привикне човек на нови изглед.Има тих функционалних мана и недостатака како год окренеш али то је до креатора форума.

 
Написано : 28. август 2022. 21:28
ЦЗБГ reacted
ЦЗБГ
(@czbg)
Уписи: 7126
Стара школа Admin
Започео тему
 

Да још једном објасним за оне који не могу да се улогују на форум, а активирали су свој налог (проблем има и наш @bari1991).

Тренутно не функционише (из неког непознатог разлога) опција регистрација и пријава на овој главној линији. Зато имате у левом горњем углу регистрацију и пријаву, па кликните ту и све ће вам се отворити за регистрацију или пријаву.

Добро знај да увек ту сам ја...

 
Написано : 1. септембар 2022. 22:01
(@Anonymous 32095)
Уписи: 1985
Звезда ми је све
 

Иначе одлогује аутоматски поприлично брзо.Прије је било једном на 24 часа сада морам да се пријављујем 3-4 пута дневно...

 
Написано : 1. септембар 2022. 22:12
Page 7 / 11

Остави одговор

Author Name

Author Email

Title *

Maximum allowed file size is 10MB

Preview 0 Revisions Saved
Скочи на траку са алаткама