Фудбал Фудбал/Вести

Učinak ”pozajmljenih”: Golovi Cvetkovića i Despotovića, dobri nastupi Manojlovića i Stojanovića, debitovao Avramovski

Autor: CZBG

U ovom kolu standardni nastupi Zvezdaša na mpozajmicama. Đorđe Despotović, koji nastupa kao pozajmljen igrač u Kairatu postigao je jedan pogodak u uverljivoj pobedi njegove ekipe. Dvojac iz Spartaka opet nije proveo niti minute na terenu, Danijel Avramovski debitovao je za OFK Beogradu, no uprkos dobrom nastupu, poraz romanitčara. Joshua Parker je također debitovao za Aberdeen, a treba izdvojiti dobre nastupe golmana Manojlovića i štopera Stojanovića za Bežaniju, te Nenada Cvetkovića, mladog štopera koji je bio i strelac za svoju ekipu. Od prošle sedmice na pozajmicu su otišla još dva igrača, a to su golman Jovan Vićić u GSP Polet, te levi bek Nemanja Tošić u IM Rakovicu.

– Đorđe Despotović (Kairat) – odigrao 90 minuta, postigao jedan gol, pobeda kući nad Irtišem 5:2

– Joshua Parker (Aberdeen) – ušao u igru u 77. minutu, pobeda kući nad Dundeejem 2:0;

– Marko Marinković (Spartak) – nije ulazio u igru, poraz kući od Metalca 0:3;

– Dušan Živković (Spartak) – nije ulazio u igru;

Danijel Avramovski (OFK Beograd) ušao u igru u 56. minutu, poraz kući od Mladosti L. 0:1;

– Filip Manojlović (Bežanija), odigrao svih 90 minuta, pobeda kući nad Loznicom 2:0;

– Miloš Stojanović (Bežanija), odigrao svih 90 minuta;

– Jovan Vićić (GSP Polet) – odigrao svih 90 minuta, remi sa Teleoptikom kući – 2:2;

– Nenad Cvetković (Radnički NBG) – odigrao svih 90 minuta, postigao drugi gol, za Radnički, pobeda kući nad BASK-om kući 2:0;

Zlatko Iličić (Sopot) – odigrao svih 90 minuta, remi u gostima sa Stepojevac Vagom 1:1;