Форум

Notifications
Clear all

Управа клуба, тренери (ситуација у клубу)

191 Уписи
14 Корисници
203 Likes
7,503 Прегледи
ЦЗБГ
(@czbg)
Уписи: 4793
Ушло у крв и довиђења Admin
Започео тему

@_rygel-xvi_ Брате, нема шансе за тим. Имаш AHL лигу и имаш МОЛ лигу. Имали смо неку шансу за том МОЛ лигом, али само као селект тим, али је избила фрк на релацији Звезде са једне стране и партизана и савеза са друге стране и све је пропало. Нема брате у нашем хокеју довољно новца за такве егзибиције. Пре свега се мора средити домаћа лига јер све екипе које учествују у тим лигама имају нормална домаћа такмичења. А ти код нас имаш само Звезду и Војводину и наш млади Ред Тим.

Добро знај да увек ту сам ја...

Написано : 2. августа 2022. 17:39
khl sisak
(@khl-sisak)
Уписи: 17
Делија почетник

Posted by: @_rygel-xvi_

@khl-sisak Не написах ја тек тако “тотално сам у ауту што се тиче хокеја”...

Чини ми се да је Медвешћак играо ЛШ у хокеју или како се већ зове најјаче европско такмичење прије неколико година?И да би можда и Звезда могла ако прикупи довољно средстава и добар тим?Можда је ово прилика и за ваше клубове?Вероватно су руски клубови суспендовани?Мада без њих такмичење губи сав квалитет.Знам да су у самом светском врху.

Који су услови за то такмичење уосталом?Шампион државе се подразумева.Претпостављам да као и у осталим спортовима постоје квалификациони турнири за екипе из нешто слабијих лига  и они на 4-6 места из ових најјачих лига?

Igrali smo KHL ligu, kada je tamo bilo još europskih klubova (Riga, Minsk, Jokerit, Slovan). To je bila nepotrebna egzibicija kluba, radi čega je danas u totalnom financijskom kolapsu. Niti Zvezda niti Medveščak ne bi trebali tražiti ništa više od Alpske ili u vašem slučaju, MOL lige (čisto radi blizine). To bi bio optimum i za cro i za srb hokej, jaka liga, a opet dovoljno "slaba" da i najbolji domaći mogu igrati, a ne samo statirati.

Написано : 2. августа 2022. 19:22
ЦЗБГ reacted
_Rygel XVI_
(@_rygel-xvi_)
Уписи: 410
Циганштура

@khl-sisak Јасно!

Тек сад видим колико сам омашио са дешавањима у европском хокеју 🙂

Написано : 2. августа 2022. 19:56
ЦЗБГ reacted
FiMol
(@fimol)
Уписи: 325
Циганштура

Oglasio se Savez povodom formiranja Select timova za U15 i U19 selekcije. Pretpostavljam da se htelo i dalje nastaviti sa Ukrajinskom pricom (league tournaments), ali se zbog nazalost ratne situacije izabralo ono sto se ranije zabranjivalo jednom klubu iz BG a to je igranje IHL junior lige. 

Iako nemam nista protiv Select timova na Jr nivou kod nas, ipak mislim da oni u uslovima koje mi imamo u hokeju to nece predstavljati zaista najbolje igrace. Savez ce imati svoju postavu, mozda i 2 postave, a iz ostalih kluboava ce se pozajmljivati par igraca, tj oni koji zaista odskacu. Kako su se svi klubovi usaglasili oko ovoga nije mi jasno, a pogotovo ne od strane Zvezde koja je konstatno bila sputavana sto se IHL jr lige tice.  

"Sezona 2022/23 stavila je pred rukovodstvo Saveza hokeja na ledu Srbije brojne izazove. Neki od njih su Selekt timovi i nastup u internacionalnoj ligi IHL koja je pod pokroviteljstvom Saveza Slovenije. Nakon niza sastanaka i razgovora kako sa predstavnicima Saveza Slovenije, rukovodstvom klubova SKHL Crvena Zvezda, HK Partizan, HK Vojvodina i HK NS Stars tako i sa roditeljima igrača koji bi nastupali u pomenutom takmičenju, postignut je dogovor sa čelnicima IHL Lige i dobijeno je pravo nastupa u sezoni 2022/23 za selekcije U15 i U19."  

Link: 

https://hockeyserbia.com/7821/sezona-2022-23-i-select-team/  

Написано : 4. августа 2022. 01:10
ЦЗБГ reacted
mokar_led
(@mokar_led)
Уписи: 112
Делија

Upadljivo je da opet nema HK Spartak medju stranama koje su iznedrile dogovor. 

U situaciji kao za U19 gde nema lige, selekt tim je kakvo-takvo resenje.

Medjutim za U15 gde bismo mozda mogli da imamo 3 ekipe za ligu, ovo samo znaci da ce trecina igraca igrati a ostali lagano odustajati od hokeja...

Prioritet saveza, po meni, mora da bude masovnost a to znaci sto vise ekipa (kakvih god, pa i po 10 igraca) u domacoj U12 i U14 ligi (sve starije od toga je vec izgubljeno), a to mora da ukljucuje i HK Spartak.

Написано : 5. августа 2022. 08:42
FiMol, ЦЗБГ and ЦЗБГ reacted
ЦЗБГ
(@czbg)
Започео тему

Игор Косовић ће бити нови тренер сениора. Ја презадовољан 🙂

Написано : 7. августа 2022. 09:02
FiMol and FiMol reacted
FiMol
(@fimol)
Уписи: 325
Циганштура

@mokar_led Potpuno si upravu sto se tice U19 tima, taj Select team ce imati bazu taman za 3 postave, tako da je moja pretpostavka 10 igraca iz BG i ostatak iz Novog Sada i Subotice realnost. Mislim da za U15 tim forsiranje ide od Saveza zbog "nepotizam sindroma", ali to se desavalo i u ranijim generacijama. 

Drago mi je da se Kosovic prikljucuje Zvezdi - odavno je trebalo da se to dogodi. 

Написано : 8. августа 2022. 04:00
ЦЗБГ reacted
khl sisak
(@khl-sisak)
Уписи: 17
Делија почетник

Posted by: @czbg

Ускоро мини интервју са Ненадом Стојковим, спортским директором клуба. 

Dali je intervju vani i gdje se može naći ?

Написано : 10. августа 2022. 19:15
ЦЗБГ reacted
ЦЗБГ
(@czbg)
Започео тему

@khl-sisak Још не, али надам се да ћу одговоре добити убрзо. Стојков има неких проблема са леђима, па мислим да посеђује терапеута и да чим приздрави шаље одговоре.

Написано : 10. августа 2022. 21:50
Old school
(@old-school)
Уписи: 334
Циганштура

Гиле је најбоље могуће решење за Звездине сениоре, кад већ Јоца остаје у Војводини. Изузетно ми је драго да су у Звезди успели да нађу начина да врате Гилета кући.

Написано : 10. августа 2022. 22:49
ЦЗБГ reacted
мики
(@miki)
Уписи: 1191
Звезда ми је све

Слажем се за Гилета. Него, админе, када ће тај интервју?

Написано : 12. августа 2022. 21:00
ЦЗБГ reacted
ЦЗБГ
(@czbg)
Започео тему

Posted by: @miki

Слажем се за Гилета. Него, админе, када ће тај интервју?

Чим Стојков приздрави.

Написано : 12. августа 2022. 21:05
мики reacted
ЦЗБГ
(@czbg)
Започео тему

Стојков је тешко покретан због проблема са леђима, па не знам када ћу да добијем интервју. Видећу да чим пре пробам да одрадим са Гилетом.

Написано : 16. августа 2022. 17:45
beograd
(@beograd)
Уписи: 91
Делија

Bera vise nije trener Cz

Написано : 22. августа 2022. 14:07
ЦЗБГ reacted
ЦЗБГ
(@czbg)
Започео тему

@beograd није сениора, али јесте у клубу, зар не? И како ми рекоше, тренира У19. Или се нешто драстично променило?

Написано : 22. августа 2022. 14:09
Page 12 / 13

Who's Online

Скочи на траку са алаткама